Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Back2School: vrať se tělem, ale mysl nech s novym vybavením dál na prázdninách

Jen jsme se párkrát vyspali (a párkrát taky ne) a už je konec. Prázdniny, na který jsme se už od září těšili, přišly tak pomalu, ale odešly tak rychle, že nám přijde, že jsme si je ani nestihli užít. Ostatně stejně jako rok předtím a ten ještě předtím... A jak si tentokrát tenhle tvrdej návrat zjednodušit? Novym batohem, Vanskama, penálem nebo třeba hodinkama.

12.08.2019 762 0

Dva měsíce se můžou zdát jako dlouhá doba. Pokud máš dvě měsíce vodit mladšího sourozence ze školy. Pokud máš na dva měsíce nudnou brigádu. Nebo pokud musíš dva měsíce čistit výběh králíkům.

Pak ale přijdou ty rozhodující a nejdůležitější dva měsíce roku a ty si najednou řekneš, že dva měsíce vlastně nic nejsou. Summertime sadness přijde občas na každýho, hlavně v září, kdy si ještě plně v barvách a instagramovejch filtrech vybavuješ ty chvíle na koupáku, v lese, na pláži nebo u prarodičů na chalupě.

V tyhle momenty, kdy prázdně koukáš do zdi a odpočíváš minuty do zvonění, by se ti hodilo nějaký rozptýlení. Jako třeba novej batoh, tvůj nejbližší společník na následujících deset měsíců, nebo stylovej penál, před kterym všechno ostatní školní vybavení padne do kolen.

Aby sis to svoje vybavení mohl/a vybrat, připravili jsme ti malýho průvodce back2school kolekcema batohů, bot, penálů, hodinek, obalů na notebook a trik připomínajících léto. Tak koukej, klikej a nech se rozptýlit krásou a stylem nový školní výbavy.

 

>> Batohy Vans <<

        

 

 

>> Batohy Dakine <<

          

 

 

>> Batohy Herschel <<

      

 

 

>> Batohy Fjällräven <<

     

            

 

 

>> Co si připravily další značky? <<

                  

            

Nejdůležitější částí školní výbavy je pořádnej batoh, kterej ti zachrání záda před bolestí a zároveň ti dovolí tahat s sebou všechny nezbytnosti. Prostě nutnost. Pokud je ti tenhle výběr málo, koukni se na >> ÚPLNĚ VŠECHNY BATOHY <<, který tady máme.

 

 

>> Back2School jedině s Vans Old Skool <<

     

      

 

 

>> Nebo s Converskama <<

…nejpopulárnějšíma botama všech dob…

     

 

 

>> Jídlo pro bágl a pokochání pro oči <<

               

Penály už dávno nepatřej jenom do aktovek školáčků! Poskytni svejm tužkám a propiskám stylovej domov!

 

 

>> Obaly na notebooky <<

          

I tvůj notebook si zaslouží stylový oblečko!

 

 

>> Hodinky <<

          

Nezaspi žádnou přestávku, pauzu na oběd nebo autobus ze školy. S hodinkama dostaneš včasný i pozdní příchody na další level.

 

 

>> Trika <<

      

Někdo posílá pohledy, aby kámošům přiblížil svoje zážitky z léta. Co si ale budeme povídat, pohledy jsou docela old school. Vyměň je proto za trika, který tvoje léto popíšou za tebe. Jejich výhodou je to, že je můžeš nosit po celej rok a při téměř každý příležitosti. Takže ať už chceš světu ukázat, jaký bylo léto, nebo prostě jenom potřebuješ výmluvu na pořízení novýho trika, seš na správný adrese.

 

Prázdniny na mysli a slunce v duši,

tvoje v banánovym triku navlečená

BS crew


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM