Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Horsefeathers: Vjeď do podzimu jako král

Nedá se nic dělat – letním radovánkám odzvonilo a stále častějc se musíme ráno zamejšlet nad tim, kolik vrstev si na sebe zrovna vezmem. Babí léto bejvá totiž s přelomem do podzimu čím dál tím zapeklitější. Ocitáme se v nesnadný době, kdy je při ranní chůzi na tramvaj kosa srovnatelná s arktickou výpravou a odpoledne nám dává vzpomenout na slunný dny strávený s vychlazeným koktejlem u bazénu. Problém je, že člověk musí počítat s oběma. A proto tu máme nový věci z podzimní kolekce český street a snowboardový stálice Horsefeathers, který posloužej na chladný rána i rozpálený odpoledne.

08.09.2020 300

Začneme pěkně od základů. V žádný podzimní výbavě nesmí chybět pořádná mikina, kterou můžeš využít víceméně za kterýkoliv situace a rozhodně tě nezklame ani za pár měsíců, až budeš na prkně testovat první letošní sníh. Třeba Riggs je fantastická volba pro každýho, kdo se brzo chystá obrážet bílou stopu, a to hlavně díky 3/4 zipu, klokaní kapse a nepřekonatelnýmu pocitu tepla, kterym tě tenhle kousek zalije. S žádnou z nich ale rozhodně chybu neuděláš, naopak, cesta ke trůnu stylu ještě nikdy nebyla takhle nalajnovaná.

Dobře, svršek na chladný ráno bychom měli, ale čím se předvedeš, až odpoledne vyleze slučníko? Tyhle trika Horsefeathers jsou jasnou volbou, kdykoliv to začne trošku pálit, ale zákonitě nebudeš chtít slevit z laťky, kterou tvůj outfit nastavil pěkně vysoko. Ostudu neudělaj ve škole ani na párty, a přitom jsou od přírody neuvěřitelně pohodlný.

S podzimem nastává i moment, kdy je třeba upgradeovat sbírku kulichů. Ať už s nima budeš brázdit sjezdovky, nebo jenom pobíhat po městskejch uličkách, stejně potřebuješ nějakou cool pokrývku hlavy, která o tobě prozrazuje, že myslíš i na ty nejmenší detaily svýho outfitu. A na tom je samozřejmě správně naprosto všechno. 

Skočils do metra nebo tramvaje a po trapném pohledu na všechny cestující jsi zjistil, že nemáš roušku? Nepřetahuj mikinu přes bradu, máme pro tebe mnohem snazší a hlavně stylovější řešení. Pořádnej nákrčník tě zahřeje, i když teploty klesnou hluboko pod snesitelnou úroveň, a navíc se nikdy nebudeš muset bát, že jsi zrovna zapomněl svůj kus ochrannýho hadříku v jiný kapse. Samozřejmě ho ale využiješ předevšim při jízdě na snowboardu, kde patří k neodmyslitelný výbavě, pokud nechceš, aby ti z brady po chvíli visely krápníky ledu.

 

A teď seš připravenej v podstatě na všechno!

 

>> KOMPLETNÍ KOLEKCI HORSEFEATHERS NAJDEŠ TADY <<

 

Ready do každýho počasí,

tvoje BS CREW.

 


VÍKEND PLNÝ SLEV + DOPRAVA ZDARMA To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM