0

Trička Horsefeathers

Horsefeathers nabízí trička v různých barvách a střizích, takže si můžete vybrat tričko, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Máme Horsefeathers trička s krátkým i dlouhým rukávem, ale také i termo trika.

Položek: 57

HORSEFEATHERS

Úspěšnou a legendární českou značku Horsefeathers založil Hanuš Salz v 90. letech. Značka Horsefeathers se snaží udržet svůj styl a zaměřuje se na outerwearstreetwear. Podporuje extrémní sporty jako skateboarding, snowboarding, motokros a další.

Horsefeathers se zaměřuje na kombinaci funkčnosti, kvality a moderního designu ve svých produktech. Nabízí širokou škálu oblečení pro muže, ženy a děti, včetně bund, kalhot, mikin, triček, čepic, rukavic a dalších doplňků. Všechny produkty jsou navrženy s ohledem na potřeby sportovních aktivit, jako je odolnost vůči vodě, větru a sněhu, pohodlný střih a ergonomické detaily.

Materiály používané Horsefeathers jsou vysoce kvalitní a odolné. Společnost se také snaží minimalizovat svůj ekologický dopad a používá recyklovatelné nebo udržitelné materiály tam, kde je to možné.

Značka Horsefeathers je velmi populární jak v České republice, tak i mezinárodně. Je známa svým vysokým standardem kvality a designem, který splňuje potřeby a vkus outdoorových nadšenců.