Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Horký zboží na skladě! Thrasher představuje nový kousky

Na některejch značkách pracujou designéři měsíce nebo dokonce roky. To u Thrasheru se s přehnanou snahou nepotkáte, protože když máte už zezačátku něco skvělýho, žádnejm návrhářům s rýsovacím prknem a šitíčkem v ruce měsíce platit nepotřebujete. Prostě to vznikne tak nějak samo a šíří se to jako lavina. V tomhle případě, uhm… zapálená lavina.

15.07.2019 608 0

Když to vezmeme popořádku, tak Thrasher původně v plánu žádný trika ani jinej merch neměl. Vycházel jen jako skejtovej časák, kterej založil jednu slavnou anketu, možná už jsi o ní stejně jako o jejím prvním výherci slyšel. Pokud ti ale Skater of the Year a Tony Hawk nerozezvonil v hlavě zapálenej zvoneček, koukni radši na stručnou historii značky.

Ostatním, kterejm fame Thrasheru neunikl, nic vysvětlovat nemusíme. Co by ale nemělo uniknout ani tvojí pozornosti, je nová kolekce, která se ale drží zajetých pořádků. Název a plameny. Nějaký klasiky žádný velký obměňování nepotřebujou.

Koukni a klikej na výběr toho nejžhavějšího zboží, který říká všem skejťákům pane. Nebo paní. 

 

      

S takovejma mikinama žádnej cíl cesty ani nepotřebuješ

Na tyhle plameny je i déšť a vítr krátkej! Zabal se do stylovejch mikin a dokaž, že ta správná bouřka přijde až teprv, když na scénu nastoupíš ty.

          

Kšilty od Thrasheru

Pokud předchozí mikiny přemohly vítr a déšť, tak tyhle kšilty přemůžou sluneční žár a pivo kapající z poletujících kelímků na fesťácích.

 

          

Thrasher thrika

Tak to všechno začalo a tím tady dneska i skončíme. Trika s klasickým léty nošeným a ověřeným stylem. Kdo s prknem něco takovýho nemá v šuplíku?

 

>>Všechny novinky od skejtovýho pardála najdeš tady<<

Nejlepší světlo tvejm selfíčkám stejně dodaj plameny, 

Tvoje BS crew


 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM