0
HELMA SNB POC Fornix Backcountry MIPS

Doprava zdarma

Helma snb poc fornix backcountry mips - černá

Model FORNIX BACKCOUNTRY od značky POC z kategorie unisex helmy. Kolekce 2017. Barva černá. Aramid, eps. Více o tomto kousku
Tvoje cena 5 490 Kč
Registruj se a ušetři! 5 325 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 165 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: pátek 26.4.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Snowboardová přilba POC Fornix Backcountry MIPS

je dobře odvětraná, lehoučká helma na snowboard, vyztužená aramidovými vlákny. Helma je vybaven patentovaným systémem MIPS, který snižuje rotační síly v mozku v případě šikmého nárazu.

Pevnost v tahu aramidových vláken je velmi vysoká a ve spojení s konstrukcí přilby zajistí, aby byla při pádu energie rozptýlena po celém můstku. Navíc je helma POC Fornix Backcountry vybavena velkorysým odvětráním a systémem nastavení obvodu - celodenní komfort zajištěn.

DETAILY

  • Aramid Bridge Reinforcement - díky aramidovým vláknům se energie při nárazu rozptýlí do větší plochy a zároveň udrží strukturální stabilitu. Ve spojení s EPS podšívkou poskytuje helma celodenní komfort.

  • Internal MIPS System - systém, který snižuje rotační sílu v mozku při šikmém nárazu. Statistické údaje o nehodách ukazují, že nejčastější zranení vzniká při šikmém nárazu na hlavu, což má za následek otáčení hlavy a mozku - mozek je více citlivý na šikmé, než přímé nárazy. Helmy vybavené technologií MIPS oddělují vrstvu s nízkým třením do vnitřní čáti přilby. Když je helma vystavena šikmému nárazu, vrstva s nízkým třením umožňuje malé, řízené otáčení vzhledem k plášti.
 

  • Adjustable Ventilation - díky dlouholetým studiím průtoku vzduchu uvnitř helmy, dokázala značka POC vytvořit super ventilované přilby, které se přizpůsobí podmínkám.

  • Size Adjustment System - pomocí otáčení kolečka lze nastavit požadovaný obvod.
  • váha - 450g
  • certifikace - CE EN 1077-B, ASTM 2040

Kód: POC18-10461#UBLK
Model FORNIX BACKCOUNTRY od značky POC z kategorie unisex helmy. Kolekce 2017. Barva černá. Aramid, eps. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit