Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dvojnásobná nákupní radost aka Proč jsme v roce 2018 k nákupům rozdali výhry za 600 tisíc?

Jestli máme něco vyrytý v naší boardstáří DNA, tak je to dělat věci naplno ve všech ohledech. Ortodoxní „Work hard play hard“. A v rámci tý první půlky tohohle rčení chceme, aby byl každej tvůj nákup u nás doprovázenej nefalšovanou várkou radosti.  A tak jsme ti za minulej rok k nákupům rozdali výhry za 600 tisíc. Jestli chceš vědět proč a zjistit jak se ve 2k19 přidat k výhercům, čti dál.

30.01.2019 219 0

Jo, jasně, primárně se o tvoji radost snažíme tim, že pro tebe na shop nahazujeme ty nejlepší kousky za co nejvýhodnější ceny. Ale stejně tak dobře víme, že na detailech záleží. A tak se pro tebe snažíme na maximum vypimpit i všechny ty věci okolo. Ať už je to spuštění SNB konfigurátoru, poctivý krmení našeho Instagramu nebo třeba psaní tohohle blogu.

A další z těhle supportů je to, že díky našemu kolabu s Rondo.cz můžeš za každej nákup u nás vyhrát super ceny. Funguje to jednoduše. Za každej nákup za tisíc a víc dostaneš určitej počet Rondonů. Ty pak na webu Ronda vsázíš na to, co chceš vyhrát. Může to bejt voňavka, notebook, nebo třeba auto. Do podrobna to celý najdeš vysvětlený v tomhle staršim článku.

A ono to celkem funguje. Třeba jen za duben štěstí hodilo svůj čtyřlístkovej úsměv na 4 naše zákazníky. Ale jestli tě zajímaj celkový výsledky, máme je taky. Takže ti sem nahazujem ještě horký čísla, který nám ze svýho systému právě poslali borci z Ronda.

Výhry z nákupů na Boardstar.cz = 524 273 Kč

Výhry z nákupů v našich kamennejch obchodech = 74 863 Kč

Celkovej součet = 599 136 Kč

A nevíme v jakejch cenovejch relacích žiješ ty, ale podle nás tohle neni uplně málo. Tak co, začneš hrát v roce 2019 taky?

 

Players gonna play,

BS Crew

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM