Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BoardStar hraje Rondo. Pojď hrát o skvělý ceny každej tejden!

Za nákup u nás teď dostaneš žetony, za který se každej den vyhrávaj skvělý ceny. Zapojili jsme se totiž do hry Rondo. Zajímá tě, jak to funguje? Pak čti dál!

24.09.2017 18126 0

Rondo je aktraktivní a zábavná internetová hra, ve který „vsázíš“ svoje Rondony – virtuální žetony. Můžeš se zúčastnit jak her o další Rondony, tak i soutěží o hodnotný ceny. A základní pravidlo celý hry je docela jednoduchý. Když je hra otevřená, vsázíš na její výhru libovolnej počet Rondonů. Jakmile vsázení skončí, složitej algoritmus náhodně vybere jeden vítěznej Rondon. A jeho majitel vyhrává.

 

                                                 

Zaregistruješ se                           Hraješ o skvělý ceny                         A doplňuješ další Rondony  

 

Můžeš vsadit stovku Rondonů a nevyhrát a můžeš taky vsadit jenom jeden Rondon a vyhrát. Ve hře o Rondony vyhraješ všechny, který hráči v průběhu nasázeli, a ve hře o ceny vyhráváš samozřejmě tu cenu. 

Prostě něco jako ruleta a bingo dohromady. 

Teď kde seženeš ty žetony… Jen tak se koupit nedaj, to řikáme předem. Za registraci na začátku dostaneš 500 R na nastartování tvý internetový Rondo kariéry. Další můžeš získávat soutěžením o ně, nebo od partnerů soutěže.

Jejich seznam najdeš tady. U některejch dostaneš R za vyplnění dotazníku, u některejch za návštěvu kulturní akce a u některejch za nákup v e-shopu. A tady přicházíme do hry my.

 

Rondony ti k nákupu dáme podle týhle jednoduchý rovnice:

> za útratu do 999 Kč dostaneš 100 RONDONŮ

> za útratu nad 1000 Kč do 1999 Kč dostaneš ZA KAŽDÝ 2 Kč JEDEN RONDON

> a za útratu nad 2000 Kč dostaneš ZA KAŽDOU 1 Kč JEDEN RONDON

 

Jestli tě ale Rondony a Rondo samotný nijak netankuje, nutit tě do nich nebudem. Místo nich si pořád můžeš vybrat dopravu zdarma.

Nakupování tak dostává novej rozměr, nemyslíš? 

   

 


Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM