Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BoardStar hraje Rondo. Pojď hrát o skvělý ceny každej tejden!

24.09.2017 5687 0
BoardStar hraje Rondo. Pojď hrát o skvělý ceny každej tejden!

 

Za nákup u nás teď dostaneš žetony, za který se každej den vyhrávaj skvělý ceny. Zapojili jsme se totiž do hry Rondo. Zajímá tě, jak to funguje? Pak čti dál!

 

Rondo je aktraktivní a zábavná internetová hra, ve který „vsázíš“ svoje Rondony – virtuální žetony. Můžeš se zúčastnit jak her o další Rondony, tak i soutěží o hodnotný ceny. A základní pravidlo celý hry je docela jednoduchý. Když je hra otevřená, vsázíš na její výhru libovolnej počet Rondonů. Jakmile vsázení skončí, složitej algoritmus náhodně vybere jeden vítěznej Rondon. A jeho majitel vyhrává.

 

                                                                            

         Zaregistruješ se                                Hraješ o skvělý ceny                      A doplňuješ další Rondony  

 

Můžeš vsadit stovku Rondonů a nevyhrát a můžeš taky vsadit jenom jeden Rondon a vyhrát. Ve hře o Rondony vyhraješ všechny, který hráči v průběhu nasázeli, a ve hře o ceny vyhráváš samozřejmě tu cenu. 

 

Prostě něco jako ruleta a bingo dohromady. 

 

Teď kde seženeš ty žetony… Jen tak se koupit nedaj, to řikáme předem. Za registraci na začátku dostaneš 500 R na nastartování tvý internetový Rondo kariéry. Další můžeš získávat soutěžením o ně, nebo od partnerů soutěže.

 

Jejich seznam najdeš tady. U některejch dostaneš R za vyplnění dotazníku, u některejch za návštěvu kulturní akce a u některejch za nákup v e-shopu. A tady přicházíme do hry my.

 

Rondony ti k nákupu dáme podle týhle jednoduchý rovnice:

> za útratu do 999 Kč dostaneš 100 RONDONů

> za útratu nad 1000 Kč do 1999 Kč dostaneš ZA KAŽDÝ 2 Kč JEDEN RONDON

> a za útratu nad 2000 Kč dostaneš ZA KAŽDOU 1 Kč JEDEN RONDON

 

Jestli tě ale Rondony a Rondo samotný nijak netankuje, nutit tě do nich nebudem. Místo nich si pořád můžeš vybrat dopravu zdarma.

 

Nakupování tak dostává novej rozměr, nemyslíš? 

   

 


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Novinky Carhartt WIP Tady!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM