0
BOTY VANS Skate SK8-Hi (DANIEL JOHNSTON)

Doprava zdarma

Boty vans skate sk8-hi (daniel johnston) - šedá

Model SK8-HI od značky Vans z kategorie pánské boty. Kolekce 2022. Barva šedá. Semiš, plátno, guma. Více o tomto kousku
Tvoje cena 2 287 Kč
Původní cena 2 690 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 114 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánské tenisky Vans Sk8-Hi Skate Daniel Johnston

Letošní sezónu se značka Vans spojila s přáteli a rodinou Daniela Johnstona a projektem "Hi, How Are You Project", aby inspirovala nové debaty o otázkách duševního zdraví financováním a vytvářením promyšleného mediálního obsahu, projektů a událostí. Značka Vans hrdě stojí za jejich posláním odstranit stigma a stud související s duševním zdravím, aby se lidé cítili otevřeni komunikaci, jeden rozhovor po druhém.

Aby o tomto tématu zvýšila povědomí, přišla značka Vans s kotníčkovým modelem Skate Sk8-Hi, designovaným s ikonickým dílem Daniela Johnstona z kazety. Ve svých raných letech skládání písní Daniel ručně kreslil jednotlivé kazety a rozdával je přátelům a neznámým lidem. Kresba na této botě obsahuje šachovnici vytvořenou z těchto kazet, podobně jako stejné lo-fi, drsné provedení z Johnstonova jedinečného umění. 

"Věříme v sílu skateboardingu jako formy kreativního vyjádření a v to, že může mít hluboký dopad na duševní pohodu. Protože někdy je skateboarding o více než jen o tricích."

Mezi výjímečné vlastnosti těchto skejthájů patří gumové vyztužení špičky DURACAP™, které společně s dvojitou fox páskou vzdoruje prodření od gripu. Pro lepší kontrolu nad prknem mají nově tvarovanou patu a vnitřní jazykové pásky, které uzknou nohu tam, kde má být. Dokonce i gumová gumová podrážka, která Vans proslavila, byla povýšena o pryžovou směs SICKSTICK™, aby poskytovala větší přilnavost a pocit z prkna. Navíc vložky POPCUSH™ s návratem energie poskytují vynikající odpružení a ochranu proti nárazu a zároveň pomáhají snižovat únavu nohou při delší ježdění. 

 


Kód: VN0A5FCCAO7#RAV
Model SK8-HI od značky Vans z kategorie pánské boty. Kolekce 2022. Barva šedá. Semiš, plátno, guma. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM