0
BOTY VANS Skate Grosso Mid (UNIVERSITY)

Doprava zdarma

Boty vans skate grosso mid (university) - modrá

Model GROSSO od značky Vans z kategorie pánské boty. Kolekce 2022. Barva modrá. Semiš, plátno, guma. Více o tomto kousku
Tvoje cena 1 947 Kč
Původní cena 2 290 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 97 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánské tenisky Vans Skate Grosso Mid University

Jsi to jenom ty, tvůj skateboard a svět. Tak jdi ven a udělej si to po svém." - Jeff Grosso

Vliv milovaného člena rodiny Vans a skate legendy Jeffa Grossa na skateboarding je nepopiratelný. Jeho opravdovou lásku ke skateboardingu pocítil každý, kdo měl možnost si s ním promluvit, a jeho podpora pro komunitu – zvláště pro nastupující generace – vycházela ze skutečného přesvědčení, že skateboarding patří dětem. Nebylo nic, co by Jeff neudělal, aby povznesl skateboarding a lidi v něm.

Jeff se na soutěžní scéně proslavil v 80. létech a rychle se stal jednou z nejznámějších tváří skateboardingu. S nástupem skate videí, která zdůrazňovala jeho styl, sardonický vtip a troufalost, bavila masy lidí svým sebepodceňujícím humorem. Díky svému vlivu na skateboarding se Jeff také stal neoficiálním skateboardovým historikem a pomohl vytvořit 10 let milostných dopisů Vans. Díky jeho jedinečným a syrovým komentářům slouží jako encyklopedie všeho, proč je pro nás skateboarding taková láska. 

 Aby značka Vans uctila Jeffův odkaz a zajistila, že budoucí skateři chápou důležitou roli, kterou hrál při utváření historie skateboardingu, odhaluje nový ikonický styl: Skate Grosso Mid.

Kompletně přebudované pro moderní skateboarding, boty Vans Skate Grosso poskytují více toho, co skateři potřebují k maximálnímu pokroku. Vyztužené špičky DURACAP™ a plně přepracovaný svršek s dvojdílnou fox páskou s hrubším vroubkováním činí ze Skate Grosso dostatečně odolnou skate obuv, aby vydržela každodenní nálož ježdění. Pro lepší kontrolu nad deskou mají nově tvarovanou výztuhu paty a elastické poruhy na jazyku, které uzamknou nohu na místě. Dokonce i gumová podrážka, která pznačku Vans proslavila, byla povýšena o pryžovou směs SICKSTICK™, aby poskytovala větší přilnavost a boardfeel. Navíc vložky POPCUSH™ s návratem energie poskytují vynikající odpružení a ochranu proti nárazu a zároveň pomáhají snižovat únavu nohou při delším ježdění. 


Kód: VN0A5FCGAPB#RED-BLU
Model GROSSO od značky Vans z kategorie pánské boty. Kolekce 2022. Barva modrá. Semiš, plátno, guma. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM