0
BOTY VANS Skate Half Cab

Doprava zdarma Akce

Boty vans skate half cab - modrá

Model HALF CAB od značky Vans z kategorie pánské boty. Kolekce 2024. Barva modrá. Semiš, plátno, guma. Více o tomto kousku
Tvoje cena 2 328 Kč
Původní cena 2 450 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 116 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: pátek 31.5.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánské boty Vans Skate Half Cab

Kolekce Vans Skate Classics, která byla kompletně přepracována pro moderní skateboarding, přináší více toho, co skateboardisté potřebují k dosažení maximálního pokroku. Vulkanizovaná bota s klasickým semišovým svrškem Skate Half Cab vám poskytne ikonický vzhled a zároveň přinese všechny výkonnostní výhody, které skateboardisté vyžadují.

DETAILY

  • ZVÝŠENÁ ODOLNOST - Zesílené materiály DURACAP™, hlubší struktura vroubkování na náraznících prstů a vyšší výška bočnic zajišťují vzhled s vyšší odolností a ochranou.
  • ÚPLNĚ PŘEDĚLANÝ SVRŠEK - Rekonstruovaný s tvarovanou patou a vnitřními pásky na jazyku pro pevné uchycení a větší kontrolu nad prknem.
  • LEGENDÁRNÍ GRIP - Patentovaná gumová směs SickStick™ je naší dosud nejlepivější gumou.
  • POPCUSH™ CUSHIONING - Vans nejlepší tlumení a ochrana proti nárazům. Vložky PopCush™ s návratem energie chrání vaše nohy a zároveň pomáhají snižovat únavu nohou při delším skejtování.
  • ICONIC STYLING - Semišový svršek zachovává estetiku původních Half Cab®.

Kód: VN0A5FCDY04#SMO-NAV
Model HALF CAB od značky Vans z kategorie pánské boty. Kolekce 2024. Barva modrá. Semiš, plátno, guma. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit