Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Boty Adio

Boty Adio uvádíme v US a EU číslování. V případě, že vám boty po převzetí nebudou sedět, vyměníme vám je za jinou velikost.

Kategorie v současnosti neobsahuje žádné produkty.

Boty Adio

Boty Adio neboli Adio footwear jsou základním kamenem skate produktů, na které se zaměřila firma založená v roce 1988 profesionálním skateboardistou Chrisem Millerem.
Kromě skate oblečení, kterým jsou například mikiny Adio nebo trička Adio patří boty určené pro skateboarding ke špičce oblíbenosti jak mezi profesionály, tak mezi amatérskými jezdci.

Jenom u nás naleznete největší výběr bot Adio za luxusní ceny, protože právě my jsme výhradním distributorem skate značky Adio pro ČR!

Jak pánské boty, tak i dámské boty Adio se vyznačují vysokou kvalitou materiálů i zpracování. Neméně luxusní design určitě uspokojí i ty nejnáročnější adrenalinové nadšence, ať už jde o skateboarding či bmx.
Kvalitní gumová podrážka spolehlivě přilne k povrchu při zachování potřebné pružnosti.

Skate boty Adio procházejí neustálým technickým vývojem a stejně tak i design se upravuje dle posledních módních trendů.

Skate boty Adio

Každý skateboardista potřebuje ke svým výkonům pořádné skate boty. Skate boty jsou vyrobeny z materiálů, které déle odolávají oděru a zajišťují „cítění“ skateboardu pod nohama.
Firmy vyrábějící skate boty používají různé technologie, které jezdci pomáhají k ještě lepším výkonům.

Například firma Adio nabízí skate boty s SST (Skate Specific Technology) technologií, která přebírá většinu vibrací při dopadech a Vaše kolena tolik netrpí.
Firma DC pak nabízí např. DGT systém. Skate boty s DGT mají na různých místech různou tvrdost podrážky, aby jezdec cítil skateboard pod nohama přesně tam, kde je za potřebí.

Při výběru skate bot dbejte na to, aby Vám bota seděla akorát. Větší ani menší skate bota není vhodná. Když skate botu nazujete, měli byste na palci cítit špičku boty. Nevadí, když bude trochu těsnější, skate boty jsou polstrované tak, aby se vytvarovaly podle nohy a byly tak co nejpohodlnější.

Picture Organic se slevou 20 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM