Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

All-and-One Star akce: Sleva 30 % na všechno od Converse

Jestli by sis měl vzít jen jedno ponaučení ze 100letý historie ikonickýho brandu jménem Converse, bylo by dost jednoznačný: Můžeš bejt za hvězdu, i když máš na sobě „obyčejný“ plátěný tenisky. A my tuhle myšlenku posouváme ještě dál. O 30 % jsme pro tebe zlevnili solidní porcičku různejch kousků s hvězdou v logu napříč všema kategoriema. To minimálně za průzkum stojí, ne?

20.02.2019 367 0

Rozepisovat se tady o conversovský historii by asi nebylo uplně vhodný. Zaprvý by to vzhledem k faktu, že tenhle brand slaví v únoru svoje 111tý (ne, žádná z těch jedniček tam neni navíc) narozky, nebylo uplně krátký povídání. A protože čas jsou peníze a za ty si můžeš koupit oblečení, nebudem tě o něj připravovat.

Ale kdybys byl/a náhodou v moodu na jednu lekci stylovýho dějepisu, tak to zaprvý mega ceníme a za druhý ti tady na zlatym plátěnym podnose servírujeme naší vymazlenou Converse brand story

Ale ať zase neodbíháme uplně od tématu jako ty, když při konverzaci s rodinnejma příslušníkama přijde řeč na známky, naladíme se zpátky na tu slevovou notu. Sleva 30 % nám přijde jako moc pěknej narozeninovej dárek. Obzvlášť když ty narozeniny nejsou ani tvoje, ani naše, žejo.

Takže jestli jsi třeba vždycky po Converskách házel/a oko, ale nikdy ses uplně nevyhecoval/a k tomu final stepu aka nákupu, máš k tomu teď ideální příležitost. A jestli už máš těhle ohvězdovanejch tenisek plnej botník, je to supr šance posunout svoji hvězdnost na další level.

K tomu taky ještě připomínáme, že o třetinu snížený ceny maj teď i Converse batohy nebo všechny možný druhy oblečení. A ještě jedna důležitá informace: Akce platí jen do čtvrtka 27. února. Tak co, uděláš ze sebe taky hvězdu?

 

>> VŠECHNY O 30 % ZLEVNĚNÝ KOUSKY OD CONVERSE NAJDEŠ POD TIMHLE (JAK JINAK NEŽ) HVĚZDNYM LINKEM <<

 

Hrdej kápo all-star týmu pro všechny,

Tvoje BS Crew


Boty se slevou až 70 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM