Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

„Zastavte někdo ten požární alarm!“ aka dorazily horký novinky od Thrasheru

Joo jasně, my víme. Po takový době ve hře bychom na to už měli bejt přece připravený. Ale stejně nás to vždycky znova zaskočí. Každá nová Thrasher kolekce je totiž ohnivá trochu jinym způsobem. A právě to nás na nich tak strašně moc baví. A naše požární alarmy jsou z toho triggered víc, než tenhle týpeček. Tak si dej náš poslední blog a zjisti, co za fire k nám přistálo naposled.

 

24.01.2019 249 0

U tohohle skateboardovýho magazínu, respektive jeho merche, máš jen dvě možnosti. Buď ho miluješ, nebo nenávidíš. Jestli patříš k tý první skupině, asi ti ho nemusíme dál představovat. Jestli patříš k tý druhý, tak tenhle blog tvůj názor asi stejně nezmění.

Zvládnout by to možná mohla tahle rychlá lekce Thrasher historie. A jestli ani ta ne, tak už asi nic. V tom případě přestaň číst a věnuj svojí energii něčemu smysluplnějšímu než hejtování. :)

Ale zpátky z týhle životně-poradní odbočky. Všechny nový kousky jsou už na svejch místech v regálech a už jen čekaj na tvůj fyzickej, nebo onlinovej nákup. Takže ti servírujeme tenhle rychlej & proklikovej teaser.

Mimo něj upozorníme ještě na zvenku decentní, ale zevniř designově nabombenej bomber (doufáme, že zceníš tohle bombový sousloví). A přímo v teaseru si tvý Thrasheru chtivý oči určitě všimnou triček od Marka Gonzalese, nebo designů inspirovanejch starou dobrou grillovačkou. Tak to čekuj!

 

MIKINY

 

KULICHY

 

TRIKA

 

 

Keep the fire & grind up!
BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM