Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Wearcolour představovačka: Horská nespoutanost & designová dokonalost

Dneska to začneme jednim upřímnym přiznáním. Tenhle typ blogu je náš nejoblíbenější. Protože ten stejnej pocit, jako máš ty při odstřihávání cedulek z novýho gearu, máme my, když naskladníme novej brand. Prostě čistá radost. A protože nejsme žádný lakomci, jdem se o ní teď trochu podělit.

21.01.2019 241 0

Nejčerstvější přírustek z naší stylový zahrady se jmenuje WEARCOLOUR. A my jsme na tenhle výkvět obzvlášť hrdý. Tim pádem nám v podstatě ani nezbejvá nic jinýho, než vás představit.

Původem je ze Švédska, což je celkem solidní předpoklad k úspěchu ze dvou důvodů. Toho prvního sis už možná někdy všimnul. Tyhle seveřani prostě věděj, jak na dobrej design. Minimalismus, praktičnost a nadčasovost se prostě hodí. A je jedno, jestli jde o jídelní stůl, nebo zimní bundu.

No a k týhle estetický stránce, která je napsaná spíš pěkně organizovanym písmem, ve kterym každej detail perfektně funguje na svym místě, si přidej ještě tu druhou. Tu nespoutanou. Minimálně na tom našem evropskym kontinentu asi nenajdeš zemi, která by měla divočejší přírodu, než tady masovokouložrouti. Nebo ti snad Šumava přijde víc wild, než polární kruh?

A to všechno se odráží v každym WearColour kousku. Každej z nich totiž svym designem perfektně sedí do ulic jakkoliv rušnýho města. Ale zároveň tě svym zpracováním vybaví na jakkoliv strmej svah. Jakmile jde o materiály, každej kousek je špičkovej jak opak paty.

Všechny bundy jsou nepromokavý a voděodolný. Všechny kapucy bez problémů přetáhneš přes helmu. Vevnitř jsou protkaný vymakanou sítí švů a větracích otvorů pro tvojí perfketní termoregulaci. A jestli máme přepnout na jejich termoprádlo, je to dokonalá první vrstva. Dejchá, ale zároveň zahřeje. Něco jako tvoje druhá kůže, stvořená na hory.

Co se týče zimní výbavičky, jen těžko pohledáš něco lepšího, než tyhle švédský klenoty. Proto doporučujeme věnovat tvůj klik následujícímu odkazu:

>> VŠECHNY DESIGNOVĚ I FUNKČNĚ PRVOTŘÍDNÍ KOUSKY NAJDEŠ POD TIMHLE MAGIC LINKEM<<

 

 

Vysokohorskou zábavu ve velkoměstskym stylu přeje,

Tvoje BS Crew

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM