Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Vyhrávaj medaile a překonávaj limity. Holčičí Vans tým představuje svoje kolekce

Nebojej se žádný výzvy, chtěj předvíst to nejlepší a ukázat, že když to dokázaly ony, taky se nemáš čeho bát. Holky, který jsou v týmu Vans, jsou nadaný a dotáhly svůj koníček, kterym je skejtování a surfování, na profesionální úroveň. I proto mají Brighton Zeuner, Lizzie Armanto a Leila Hurst vlastní kolekce, který dokazujou, že sporty se základem v prkně, jsou univerzální a určený jak pro kluky, tak i pro holky. Podívej se, co si pro tebe připravily!

13.05.2020 314

BRIGHTON ZEUNER

Ještě jí nebylo ani 16 a už pár let o ní mluvěj všichni profesionální skateboardisti. Brighton Zeuner z Kalifornie se totiž povedlo něco speciálního – ve 13 se stala vůbec nejmladší účastnicí šampionátu X Games, a následně ji i vyhrála. Všichni jí proto předvídaj velkou budoucnost. Možná i olympijskou medaili, kterou by mohla za rok získat v Tokiu, kde bude reprezentovat USA.

Brighton se o skate začala zajímat v době, kdy se na něm učil její brácha. Brzo se ukázalo, že je lepší než on a že předčí i další kluky v okolí. Aby se měla s kým srovnávat, začala trénovat s profíkama, od kterých všechno okoukala. Díky tomu se možná jednou stane tou úplně nejlepší riderkou na světě a třeba předčí i legendy, který ze skejtování udělali fenomén.

 

 

Kolekce, kterou pro Vans připravila, je zářivě barevná, hravá a taky holčičí. Brighton tim chce oslovit nejen mladší jezdce, ale taky vzkázat holkám, aby se nebály vstoupit do světa, kterej se může zdát hodně mužskej. Jak sama dokazuje, tahle země není (jenom) pro starý ani (jenom) pro kluky.

 

 

>> BOTY OD BRIGHTON ZEUNER <<

 

          

 

 

LEILA HURST

Když vyrůstáte na Havaji, je dost pravděpodobný, že se naučíte dřív surfovat, než budete umět číst. Stejně to měla i Leila Hurst, která dětství strávila na pláži a po škole místo psaní úkolů a sledování televize chodila s kámošema zdolávat vlny. I proto má doma ceny z hromady soutěží, jezdí po celym světě a už od 13 ji sponzoruje Vans.

Bezstarostnej život na vlnách není ale to jediný, pro co se nadchla. Leila je známá i pro svoje zapojení v dobročinnejch neziskovkách, který pomáhaj jak holkám s rozvojem sebevědomí a talentu, tak lidem se znevýhodněním pohybu. K tomu druhýmu se dostala díky svýmu životnímu vzoru, ségře Sofii, která se už s takovým znevýhodněním narodila.

 

 

Leila byla oslovená, aby navrhla vlastní Vans kolekci, která bude součástí novinek roku 2020. Vybrala zvířecí potisk, kterej, jak sama říká, „je divokej a inspirovanej mým 11letým já, která tancuje a zpívá před zrcadlem.“  

 

 

>> BOTY OD LEILY HURST <<

 

          

 

 

LIZZIE ARMANTO

První Vansky dostala od mámy a nosila je až do tý doby, než se na ní rozpadly. Nebylo to ale jenom pohodlí, který na nich měla ráda, ale i obrázky, který si na ně ve škole kreslila. Lizzie Armanto, napůl Američanka a napůl Finka, od tý doby nosí Vansky, kdykoliv vyjíždí na skejtu. A vzhledem k tomu, že je profesionální riderkou, nosí je fakt často.

Jejího talentu si všimnul i legendární Tony Hawk, tvůrci hry Tony Hawk’s Pro Skater 5, ve který je jednou z hratelnejch postav, a taky finská reprezentace, která ji přizvala, aby se stala součástí týmu, kterej vyjede v příštím roce na olympiádu. Že je Lizzie horkym želízkem v ohni a že má šanci dosáhnout na medaily, dokazuje i to, že se stala vůbec první holkou na světě a teprve třetim člověkem světa, kterej dokázal projet 360° loop Tonyho Hawka.

 

 

Lizzie je hrdou členkou Vans týmu, kterej ji loni požádal, aby uplatnila svoje zkušenosti s malováním na boty a vytvořila vlastní kolekci. Vznikla tak levandulová kolekce, která má všechny prvky, který chráněj nohy všechny riderů a riderek.

 

 

>> BOTY OD LIZZIE ARMANTO <<

 

         

 

Všechny boty od Vans hledej >> tady << a naprosto všechno zboží od stejný značky zase >> tady <<.

 

#GirlPower podporující

B+S C+R+E+W


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM