Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

ETNIES: INOVUJÍ BOTY A POMÁHAJÍ NAŠÍ ZEMI!

Rozšiřte svou sbírku obuvi o americkou značku Etnies a zaručeně budete překvapeni jejich výdrží a ještě k tomu podpoříte dobrou věc! Pojďte se s námi podívat, kdo nově stojí za jejich inovovanou výdrží a kvalitou!

25.05.2021 95

Když vám ukážeme obrázek bílého panáka z reklamy jménem Bibendum, pravděpodobně si ho spojíte pouze s firmou Michelin, která vyrábí vysoce kvalitní pneumatiky pro auta. Nyní si však pneumatikového tlouštíka můžete spojit i s obuví Etnies, kteří dělali vše proto, aby se u vás boty ohřály mnohem déle než jednu až dvě sezóny, jak jste doposud byli zvyklí.

 

Jak kolaborace Etnies x Michelin vznikla?

 

Bylo nebylo…V Etnies byli vždy známí odolnou obuví pro všechny - od batolat až ke sportovcům – ale co jim dlouhodobě pokulhávalo byly podrážky, které se oproti svršku bot velmi rychle opotřebovaly. Je záhadou, koho to tehdy v Etnies napadlo, ale okolo roku 2017 oslovili mistry na odolnost a kvalitu (ač primárně zabývající se jiným oborem) francouzskou společnost Michelin, se kterými se jim podařilo vytvořit prémiové podrážky bot. A problém byl rázem vyřešen! Od té doby se značka Etnies může chlubit vysoce kvalitní obuví. Zazvonil zvonec a tyto nezničitelné a exkluzivní boty nyní můžete najít na našem e-shopu!

 

Modely, které se mohou pyšnit Michelin podrážkou:

Pánský model Etnies Marana v bílém provedení z kolekce 2021

 

 ​ 

 

Pánský model Etnies Joslin v šedém provedení z kolekce 2021

 

  

 

Pánský model Etnies Marana v šedém provedení z kolekce 2021

 

  

 

"Boty Michelin Marana mi zachránily život. Můžu odpřisáhnout, že gumová směs na podrážce uchránila moje paty před zraněním. Žádné naštěstí nemám, ale mohly mi doslova explodovat."                         

                                                                                                        - Chris Joslin, skater

 

Podpořte s Etnies dobrou věc!

Možná jste už někdy zaslechli o organizaci Trees for the future, která si vytyčila, že jejich posláním bude ukončit hlad a chudobu, školením farmářů, aby obnovili svou půdu. Obnova půdy spočívá v sázení nových stromů, které následně chrání a přináší živiny zpět do půdy. Obdivuhodným cílem této organizace je vysadit jednu miliardu stromů do roku 2030 a podle nejnovějších informací, jsou na velmi dobré cestě k dosáhnutí tohoto milníku. 

Etnies se v roce 2011 s Trees for the future spojili a vymysleli projekt s názvem "Buy a shoe, plant a tree". V praxi to funguje tak, že za každý jeden prodaný pár bot oni následně zasadí jeden nový strom. Díky vám, kteří si boty od Etnies kupujete, tak mohli od onoho roku 2011 vysadit přes více než 2 miliony stromů.

Tak co myslíte? Je to pro vás dobrý důvod k pořízení si nového páru bot? Minimálně nás Etnies přesvědčili a pokud i vás, tak si obuv z kolekce Etnies x Michelin 2021 a mnohem více  můžete už teď pořídit na našem e-shopu.

B.G.

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM