Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

VANS Satin Brocade: Příroda ve městě, kralování s jemností a saténový Vansky

Boty a oblečení od Vans jsou naprosto ideální výbava k objevování jakýhokoliv města. Všechny ty vaflový podrážky vypadaj, že byly přímo stvořený k tomu, abys je každej den pokládal na chodníky všech těch úzkejch i širokejch ulic. A přesně do tohohle streetovýho prostředí, který umí bejt občas i dost nepřátelský, přináší teď Vans trochu saténový hebkosti. Samozřejmě ve formě hodně stylovejch designů. 

07.01.2019 464 0

Našli bychom toho asi víc, ale v jednom jsou na tom ve Vans určitě stejně jako my. Milujou zkoušet nový věci. A vylepšovat i to, co vypadá zdánlivě dokonalý. Naposledy si řekli, že trošku vytuní jejich ikonickej footwear, konkrétně Sk8-His a Slip-Ons.

Ale místo klasický výměny barev přišli s nejen úplně novym vzorem, ale i materiálem. Pro Vansky možná trošku netypickym. Svý boty totiž vypimpili troškou saténový hebkosti. Jo, na boty si fakt střelili tenhle materiál, kterej znáš spíš plesů, než betonový džungle. Ale protože i tady Vans prostě umí, dopadlo to naprosto skvěle.

Velkou zásluhu na tom nesou určitě designy. Je z nich dost cejtit inspirace přírodou. Jsou nepravidelný, hodně barevný a hlavně mega krásný. Vždyť přinýst do města trošku přírody neni přece nikdy špatně. A trošku jemnosti do tvýho jinak přísně cool stylovýmu kralování taky ne. 

Ten nejlepší čas začít je právě teď. Proč? Platí přece, že čim dřív, tím líp. Tak kdy jindy si dopřát pořádnou injekci stylu, než v době, kdy ti furt ještě chvíli trvá, než škrtneš osmičku a přepíšeš ji na devítku?

Tak si užij první (klasicky proklikávací) teaser roku 2019 a ideálně vejdi do toho new yearu v hezky fresh outfitu. Vždyť víš, jak se to řiká. Jak na novej...

SK8-HI

 

SLIP-ON

 

MIKINY & TRIČKA

 

A BUNDA NA ZÁVĚR

 

Tak užívej město s klidem & nadhledem,

Tvoje BS Crew

 

 

 


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM