Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Vans Comfy Cush: Boty, se kterejma si pokaždý vykračuješ (jako) v oblacích

Dneska začneme možná hloupou otázkou. Podle čeho si vybíráš boty a oblečení? Jasně, styl má v tom rozhodovacím koláči vždycky velkej podíl. Ale nebudeš se přece celej den trápit v něčem, co je ti nepohodlný. A na tenhle požadavek odpovídaj ve Vansu novou edicí jménem ComfyCush Era, která se řídí jednoduchym, ale o to přesnějšim heslem – Keep it Comfy.

02.04.2019 277 0

Jak je vlastně ve Vansu napadlo upravit tu legendární New Era siluletu? Vlastně dost jednoduchym způsobem, kterej ale neni u takhle velkejch brandů uplně běžnej. Jenom poslouchali svoje zákazníky. Prostě se ptali lidí, který jejich boty reálně používaj a zajímala je jediná věc. Co by na nich zlepšili?

Jestli už teď míváš často hlavu v oblacích, můžeš k tomu přidat i nohy.

Na vzhled si nečekaně stěžoval málokdo. Ale trošku se jim tam množili stížnosti na podrážku a pohodlí chodidla obecně. Jestli jsi někdy New Ery nosil, tak asi víš. Ne že by nebyly v pohodě, ale na nějakou delší procházku, nedejbože tůru, bys v nich asi uplně vyrazit nechtěl. Tim pádem zněl úkol pro inženýry a konstruktéry (a všechny další týpky, jejichž pozice maj tak hustý jména, že je nedokážem ani pořádně přečíst) jasně. Udělat z Vansek tu nejpohodlnější botu na chill v celý streetwearový hře.

Obří mrak, cukrová vata nebo nadejchaná peřina. Představ si tam co chceš. Zhruba tuhle sortu předmětů bude cejtit tvoje chodidlo při dopadu na zem v těhle kráskách.

A tak se zrodila nová technolgie jménem ComfyCush. V čem to spočívá? Základem celýho tohohle technologickýho kouzla je konstrukce ComfyCush podrážky. Ta se skládá z dokonalý kombinace pryže a pěny, která je ještě navíc tvarovaná tak, aby dopřála podporu tvojí klenbě.

To je takovej ten kus chodidla, co když se ti pokazí, tak máš pak plochý nohy, pak křivý záda a pak pokaženejch ještě spoustu dalších částí těla, na který si už jako amatérský ortopedi takhle z hlavy nevzpomínáme. A když se ze zdravotní odbočky vrátíme zpátky k botám, je tu ještě vnitřek boty, kterej je pro maximální comfy-ness konstruovanej z jednoho kusu. Tomuhle kroku hodně hlasitě fandíme. Say no to odřený paty!

 

Jestli má tenhle týpek na vizitce napsaný něco jinýho než profesionální chillař, tak mu nevěříme.

Tak jo, blížíme se ke konci vykecávání. Náš feel z těhle Vansek stejně nejde uplně popsat. Ty si musíš prostě vyzkoušet a udělat v nich pár nebeskejch kroků. My ti jen můžem potvrdit, že jejich slogan ComfyCush feels like walking on a cloud se hodně těsně blíží pravdě.

Co si takhle udělat ze života jednu dlouhou, superpohodlnou procházku?

 

>>VŠECHNY BOTY (VČETNĚ OLD SKOOLŮ TŘEBA) S NEBESKOU COMFYCUSH TECHNOLOGIÍ NAJDEŠ TADY<<

 

Stay fresh & comfy,
BS Crew


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM