Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Valentýn 101: jak na svátek pro zamilovaný

Blíží se den lásky – ať už máš holku, kluka, nebo miluješ sjíždění svahů, vůni čerstvě navoskovanýho prkna a studený pivko s výhledem na pocukrovaný hory. Milovat můžem na světě tolik lidí, věcí, chutí, vůní, míst... Můžem milovat sebe a milovat můžem rodinu a kamarády a partnery a nezávazný románky. A je fajn si jednou za čas připomenout tenhle krásnej cit, pro kterej všichni dejcháme, a pořádně ho oslavit! A jako bohus tě blogem provede hudba největší milovnice v Hollywoodu, která má song snad na každou vztahovou situaci.

05.02.2020 336

Když jsme v tomhle krásnym poblouzněnym stavu, tak nejenže se nám plete levá a pravá a nejtemnější z temnejch věcí vidíme jako fluffy růžovoučký jednorožce, zároveň máme pořád nutkání dělat lidi okolo sebe šťastnejma. A přesně s tim ti letos chceme pomoct, protože víme, že to občas může bejt dost stresující. Co je teda ten perfektní dárek, ať už pro tebe nebo pro drahý polovičky?

Každej si ceníme nejvíc jedný věci, a to když jsme pro někoho speciální – proto se nám tak líbí, když nás telefon oslovuje jménem nebo když si banka pamatuje naše narozeniny a nabídne nám nějakej super výhodnej deal. A přesně tohle chceme i od svejch partnerů. Proto je idálnim dárkem vždycky něco intimního!

 

 

Zatimco Taylor se vyzná v lásce, my se zase vyznáme v oblečení – tak abychom to zbytečně nenatahovali, tady jsou tipy na stylový kousky, kterejma můžeš potěšit jak druhý, tak sebe! Navíc tenhle dárek v ideálnim případě neuvidí jen tak někdo, pokud ho teda nedaruješ nějakýmu zlobidlu.>> NĚCO PRO SLEČNY <<

  

 

>> NĚCO PRO CHLAPCE <<

  

 

Co tu dál nesmí chybět? Přece zachránci všech Vánoc, narozenin, výročí i Valentýnů!

 

 >> VÍTEJ V PONOŽKOVYM KRÁLOVSTVÍ <<

 

 

Krásnej svátek lásky přeje

tvoje rozněžnělá,

BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM