Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Uvnitř barevný a navrch černobílý: nový komplety od Ambassadors

Míň je někdy víc. Teda spíš vždycky. A v případě novejch desek od Ambassadors to platí dvojnásob.

25.02.2021 401

Je to tak, dorazily k nám novinky od tohohle vyšperkovanýho českýho brandu – Ambassadors. A i když jsou ty prkna minimalisticky černobílý, už teď je jasný, že kdykoli na ně stoupneš, odrazíš se do mega barevnýho a kreativního světa plodnýho na zážitky.

Ne, teď vážně. Sami víme, jak je těžký si z těch barevnejch designů a často slušnejch přeplácaností vybrat tu pravou desku. Říká se tomu rozhodovací paralýza a jakoby ji každej, kdo kdy vstoupil do skateshopu, aspoň jednou za život zažil. Takže se vracíme zase zpátky na začátek. Míň je někdy víc. Možná už tomu začínáš rozumět, protože na tebe o řádek níž už vykukuje první design týhle kolekce. 


## Ambassadors Bsic White ##

Bílá je dobrá barva, je to barva sněhu a pivní pěny. Je to ale taky nepopsaný plátno, jednoduchý a otevřený všemu, co na něj chceš předat. A proto je tenhle první komplet, kterej ti představíme, úplně skvělej. 

 

 

## Ambassadors Spin ##

 

A jestli máš rád/a čistotu a minimálek, ale zároveň chceš trochu ukázat jakej libovej brand tě kažej den doprovází na tvym osobnim adventure, je tady Spin White!

 

 

## Ambassadors Crown ##

 

Jestli jseš spíš král nebo královna a líbí se ti vyraznější design, tak pro tebe má nová kolekce tuhle nádheru hned ve dvou variantách.
 

 


##  Ambassador Roe Black ##

A nakonec trochu psychedelie. Tý neni nikdy dost ani v minimalu. Co říkáš, troufneš si zamotat hlavu přihlížejícím ne jen svejma trikama, ale taky deskou, ze který jde hlava kolem? 

 

Tady si pro přehled můžeš zobrazit všechny desky, který od Ambassadors nabízíme. (Hint: jedna barva se tam vloudila. A pozornost si určitě taky zaslouží.)

 

Tak ať to jezdí!

Tvoje BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM