Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Uteč do divočiny s novýma batohama od The Pack Society

Přestože si nespoutaný přírodní živly pohrávaj s počasím jako s vyfouklym balónem, tak ty přemějšlíš nad tím, jak by bylo fajn vyrazit někam na cestu. Je jedno kam, protože cesta je cíl, žejo. Na pořádnou výpravu je ale zapotřebí pořádný vybavení. A kde jinde začít než s batohem, navíc s takovym, kterej ti pomůže maskovat se v divočině?

09.09.2019 290 0

Prašná polní cesta, studenej zelenej rybník u babičky na chatě, cesta vlakem s neznámou destinací nebo džungle města. Všechny tyhle destinace můžou bejt přesně to, co tvoje zářím unavený tělo potřebuje. Divočina se totiž dá zažít stejně dobře na horách jako dvacet metrů za barákem.

Ať už se chystáš kamkoliv, s novejma batohama od The Pack Society se můžeš přizpůsobit svýmu okolí. Můžeš se stát kočkovitou šelmou, palmovym listem v deštnym pralese i jemnýma kytičkama na rozkvetlý louce. Nebo naopak s nima můžeš nabourat uniformní městskou šedou.

Jejich batohy jsou totiž ideální pro všechny, který se rádi toulaj ze severu na jih, z východu na západ, z onlinu do offlinu a z města do přírody.

A kdo že tihle The Pack Society jsou? Tahle smečka zběhlá v maskování pochází z holandskejch nížin, kde je sice hezky a voňavo, ale zapustit kořeny jen na jedno místo se jim úplně nechtělo. Vydali se tak na cestu za dobrodružstvím a šli tam, kam je packy zanesly.

Stejně ale každá smečka potřebuje nějakou jistotu, jako je pár klacků na hraní a ulovenej králik na horší časy. Proto se stařešinové před čtyřma lety rozhodli vyrábět batohy pro všechny, co maj toulavou duši a rádi si balej výbavu do krásnejch batohů, co neničej záda.

Tak se koukni a klikej na novou kolekci batohů a ledvinek od The Pack Society, která si s přírodou i městskou divočinou dokonale rozumí. Všechny další batohy od zástupců kraje tulipánů a dřeváků najdeš >> tady <<.

 

Krátký dobrodrůžo s ledvinkama

          

Když toho moc nepotřebuješ, nebo naopak víš, že by větší zavazadlo tvojí divokost nezvládlo.

 

Pár dní na cestě s menšíma batohama

      

Ideální i do divočiny tvořený betonem a dlažebníma kostkama.

 

S tímhle vydržíš i týdny v pohybu

      

Notebook, sešit, sváča, luk, šíp, kšiltovka a mikina. Všechny tyhle věci by byla škoda schovávat. Když je ale pohltí takováhle krása, máš snad na výběr?

 

Udělat si ze zdánlivě obyčejnýho výletu velký dobrodružství není žádná věda. Tak se vyjde vstříct divočině!

Na cesty vždy připravená,

Tvoje BS crew


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM