Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Ukaž nám pásku z Mysticu a 15% sleva je tvoje

Chystáš se letos na Mystic Sk8 Cup? Jestli jo máme pro tebe takzvaný DDZ – dost dobrou zprávu. A jestli ne, měl bys urychleně změnit plány. Pro všechny, který přijdou tenhle svátek dobrý hudby a ještě lepšího skateboardingu oslavit, jsme si totiž nachystali menší akci. A je to nabídka za ktegorie těch, který se neodmítaj...

26.06.2019 424

Stačí, když rovnou ze Štvanice naběhneš na jakejkoliv z našich 5 kamennejch shopů a ukážeš nám pásku, která dokazuje tvůj vstup na Mystic. A my tě za to, že supportuješ dobrý akce, taky trochu podpoříme. Dostaneš od nás slevu 15 % na jakejkoliv nákup, ke kterýmu se odhodláš.

Akce platí jen tak dlouho, jak probíhá Mystic Sk8 Cup – takže od pátku 28. do neděle 30. června. A využít ji můžeš v celý velký pětce aka našich kamennejch shopech. Rovnou ti sem hodíme i adresy, protože i když nejsme zrovna dopravní experti, tak nějak tušíme, že cestou na/z Mystic prostě musíš mít kolem jednoho z nich cestu.


>> POPCORN – Milady Horákové 32, Praha 7 <<

>> EASY RIDER – Jugoslávská 15, Praha 2 <<

>> REVOLUTION SHOP – Revoluční 2, Praha 1 <<

>> WANNA B – Myslíkova 28, Praha 2 <<

>> EL NIŇO SKATESHOP – Palackého nám. 2, Praha <<

 

Support your local skateboard event!

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM