Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Trička s dlouhým rukávem Metal Mulisha

Položek: 3

Metal Mulisha trika

Trička Metal Mulisha jsou nesmírně populární produkt značky. Disponují nepřehlédnutelnými designy, které reflektují lásku k motorům a nikiho nenechají na pochybách, že se jedná právě o tuto značku. Všechna trička Metal Mulisha jsou vyrobena z příjemných materiálů a poskytují pohodlné nošení.

Jako výhradní distributor Metal Mulisha do ČR nabízíme největší výběr za nejlepší ceny!

Team Metal Mulisha

Parta kolem značky Metal Mulisha je poskládána z drsných týpků, kteří jsou mistři ve svém oboru! Zaměřují se na moto sporty a to v té nejakčnejší podobě. Jejich doménou je freestyle motocross a jejich FMX team je poskládán ze samých zvučných jmen tohoto sportu.

FMX team MM

Do FMX teamu Metal Mulisha patří Brian Deegan, Jimmy Fitzpatrick, Nich Dune, Ronnie Faist, Tod Potter, nebo Wes Agee. Kdo tyhle týpky někdy viděl, ať už naživo, nebo sprostředkovaně, ví že jejich triky na obrovských skocích tají dech a bradu posouvá dolu! Mezi tyhle týpky patřil i legendární jezdec Jeremy Lusk, který nás bohužel v roce 2009 opustil. 

Čeho jsou kluci schopni se podívejte na videu:

Fight team MM

Jelikož jsou týpci z Metal Mulisha fakt drsný, mezi jejich radovánky patří i zápasení v ringu a to v té nejdrsnější podobě. Borci bojují v elitní profesionální soutěži MMA v Ultimate Fighting Championship a dalších soutěžích. Fight team Metal Mulisha představují bratři Diazovi, Nat a Nick, Renato "Babalu" Sobral, Mark Smith "The Big Bear" a Shane del Rosario. 

4 wheels team MM

Team Metal Mulisha miluje vůni benzínu a proto nemůžou chybět ani na extrémních auto sportech jako Off-Roady, drifting, nebo Monster Trucky. Do smečky potulující se kolem auto sportů patří Justin Bean Smith, Mad Mike Whiddett a Todd Leduc. 

Pokus o back flip :

BMX team MM

Metal Mulisha podporuje také drsný svět BMX riderů a proto v jejich teamu namohou chybět ani borci tohoto sportu. BMX team Metal Mulisha zastupují Brandon Dosch a Paul Langlands. 

 

Supercross

V discilíně supercross pak vynikají Cooper Webb, Jeremy Martin a Kyle Cuningham.

Kapely

Metal Mulisha samozřejmě nemůže být bez muziky a proto podporuje i několik bandů, jako Machine Head, Mainstream Scare, nebo Shotgun City.

Team Metal Mulisha už znáte tak se nazapomeňte podívat na jejich oblečení, které reflektuje jejich drsné povahy. O tom nejlépe svedčí trička Metal Mulisha, kde jsou jejich výtečné designy nejlépe vidět. Za tričkami nezaostávají mikiny Meta Mulisha, které jsou z výborných materiálů a skvěle padnou. Velmi oblíbené jsou i kšiltovky Metal Mulisha, krásné dámské plavky Metal Mulisha, nebo stylové Metal Mulisha pánské plavky. To a mnohem více najdeš na našem e-shopu.

 

Triko Rusty jen za 390 Kč! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM