Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Toms X Disney: Střevíčky pro všechny princezny se srdcem na správnym místě

Za devatero horama a devatero řekama leží dvě království. Jedno vyrábí super boty, druhý vyrábí super filmy. A obě dvě spojily svoje síly kvůli jedinýmu úkolu. Vytvořit ten nejpohádkovější střevíček pro všechny holky s královskym stylem a dobrym srdcem. Jak to asi dopadlo?

09.08.2018 1526 0

Radši to přiznáme dopředu. Fakt milujeme kolaborace. Jestli jsi dával pozor na dějáku, tak se nelekej, nemyslíme ty s Gestapem. Máme na mysli to, když se dvě značky spojí a pošlou do světa společnou kolekci. Každej brand přinese to nejlepší ze sebe a vycházej z toho dost povětšinou dost zajímavý kombinace. A takovýhle kousky nás potom strašně baví.

A tady to do sebe všechno perfektně zapadá. Toms už nejakej ten pátek vyrábí naprosto famózní boty. Jestli se někdo přiblížil ke stvoření ideálního střevičku pro princezny 21. století, byl to tenhle kalifornskej brand. A teď se k tomu zlatýmu grálu dostali ještě o něco blíž.

Spojili totiž síly s filmovym gigantem jménem Disney. Ten je známej (kromě dalších trilionů filmů) tim, že jako první na stříbrný plátno přinesl postavy z klasickejch pohádek. Šípková Růženka, Popelka i Sněhurka dřív totiž taky bejvaly jen nehybný ilustrace. Jen do tý doby, než je u Disneyho trošku rozhejbali, dali do filmů a udělali z nich nestárnoucí legendy nejen knihoven, ale i všech možnejch barevnejch obrazovek.

Detaily tvoří dokonalost (nebo tak nějak se to řiká).

Když se na animaci těhle pohádek v padesátejch letech pracovalo, skupina evidentně dost šikovnejch holek měla na starost připravit nákresy postav. Hromady nákresů. A všechny musely bejt vyladěný do těch nejjemnějších detailů. A právě úžasná práce těhle umělkyň inspirovala Toms k vytvoření naprosto unikátní kolekce. Z Disney archivů vytáhli originální skicy a na nich postavili tyhle pohádkový designy.

Kolekce Popelka feat. zvířecí pomocníci

Víš, co máme na pohádkách nejradši? Ty šťastný konce. A tady v tomhle případě je ten happy end ve verzi double. To, že se ty budeš procházet v naprosto epesních botkách, je tak nějak jasný. Jenže Toms je kromě skvělýho obutí známej taky hodně srdcařskym přístupem. Ten se projevuje tim, že za každej pár, kterej si ty koupíš, oni věnujou jeden pár dítěti v nouzi. Tenhle výpočet dobra má prostě jednoduchej, ale o to krásnější vzorec.

Kolekce Šípková Růženka feat. sudička

Takže ať už se cejtíš ospalá jako ta Růženka, nebo ti přijde, že se nikdy nezastavíš jako Popelka, lepší střevíčky budeš shánět už těžko. Když k tomu zvážíš ještě tu obrovskou porci dobrýho skutku, začíná se jazýček na vahách překlápět do strany „kupuju“.

 

>> VŠECHNY TOMS X DISNEY STŘEVÍCE NAJDEŠ POD TIMHLE KOUZELNYM LINKEM <<

 

 

Plníme víc, než jen tři přání

Tvoje BS Crew

 

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM