Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 4

METAL MULISHA

dává možnost užívat si s partou kamarádů

Metal Mulisha je vždy věrná svému přesvědčení, rebelskému duchu, nesmlouvavosti a usilování o ovládnutí světa. Vybavíme naše bratry, aby mohli žít nezničitelný životní styl.

Víme že v číslech je síla.

Do světa čísel nikdy nezapadneme.

V naší víře zůstáváme jednotní.

Metal Mulisha začala fungovat někdy kolem roku 1998, nebo 1999, kdy značku založili Brina Deegan a Larry Linkogle. Od té doby vyrostla do nejlepšího a nejrozjetějšího freestyle motocross teamu na světě. Taky se věnujeme výrobě oblečení. Jsme známí získáváním zlatých medailý, překonáváním světových rekordů a stavěním průmyslu hlavou dolu, postřednictvím freestyle motocrossu.

To, co začalo jako parta kamarádů, jezdících na motokrosových motorkách a hecujících se k dělání nejlepších triků, se rozrostlo v jednu z nejuznávanějších a nejrespektovanjěších značek v oblasti akčních sportů. Vítězství na různých freestylových závodech, jako např. X-Games, nám pomáhá šířit náš odkaz po celém světě.

METAL MULISHA - PUSH IT TO THE LIMIT

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM