Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Ten správnej skejt pod stromeček? Jedině Jart

Španělskej brand Jart kdysi zásadně oživil evropskou skejtovou scénu a bodoval hlavně svojí poctivou výrobou s minimálním dopadem na životní prostředí. Začínali skromně, ale postupem let se vyšvihli do pozice všeobecně respektovaný značky, která je nedílnou součástí skejtovýho světa. Na shopu teď září jejich nejnovější kolekce, tak neváhej a mrkej, co si pro tebe ďáblové z Baskicka připravili. 

17.12.2020 304

Je libo osmdesátkovou retro nálož inspirovanou Vice City a nádechem Davida Bowieho? Nebo Pannu Marii v renesančním stylu, která přesvědčí širý okolí, že jsi vzdělanej rider, co se vyzná ve výtvarným umění? Případně seš skejťák-minimalista, co radši přizná věrnost značce a nechá ji mluvit samu za sebe. Volba je na tobě – všechny jsou ale vymazlený natolik, že nemůžeš udělat chybu.

 

>> VŠECHNY DESKY <<

 

 

Anebo to chceš vzít všechno najednou a rovnou vyrazit na nejbližší raily? No problem. Skatekomplety Jart jsou samozřejmě epesní, plný dynamickejch barevnejch tónů a ikonickejch letokruhů, navíc vyrobený z javorovýho dřeva, který nepochází z žádnejch pochybnejch zdrojů. 

 

>> VŠECHNY KOMPLETY <<

 

 

Případně potřebuješ jenom přezout z letních „gum" na zimní? Oproti autu je to naštěstí daleko menší pain. Stačí pobrat topový kolečka od Jart, chválený zejména pro jejich rychlost, výdrž a kvalitu ze špičkovýho polyuretanu. Co víc si přát? Jasná volba pro každýho skejťáka, co pokukuje po upgradu na svoje prkno.

 

>> VŠECHNY KOLEČKA <<

 

 

Tak ať ti to šlape stejně jako Jart teamu!

 

 

 

Kurátoři tvý jízdy,

tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM