Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Takhle vypadal poslední Nightshopping!

11.09.2017 347 0
Takhle vypadal poslední Nightshopping!

 

Minulej tejden jsme zase na Letný rozpoutali nakupovací ráj. Všem, co dorazili, moc díky za to, že   máte na nakupování stejnej názor jako my. #hlavněsitoužít A vy, co jste nepřišli… Vy se aspoň podívejte, jak hezký jsme si to udělali.

 

Osmou hodinou se otevřel balónkovej vstup do Popcornu a začali přicházet první ostýchavci. S první skleničkou sektu na uvítanou ale naštěstí ostych spadnul a krámem se rozlila pohoda. 

 

Drtivá většina lidí, co přišla, si nejvíc pochvalovala to, že jsme zlevnili i nový zboží. Novej release Vansek nebo zbrusu nový kanadský Hershely, který si ještě nestihly zvyknout na naše časový pásmo.

Ono s tim podzimnim počasím venku už moc žabky neužiješ. I tak se ale našli tací, pro který bylo příjemný je sehnat se 70% slevou. 

To je prostě Nighshopping. Chill, good vibes a skvělý ceny napříč sortimentem. Tak doufáme, že se uvidíme i příště. S takovejma cool akcema totiž rozhodně nekončíme!

 


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM