Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Takhle vypadal poslední Nightshopping!

 

Minulej tejden jsme zase na Letný rozpoutali nakupovací ráj. Všem, co dorazili, moc díky za to, že   máte na nakupování stejnej názor jako my. #hlavněsitoužít A vy, co jste nepřišli… Vy se aspoň podívejte, jak hezký jsme si to udělali.

 

11.09.2017 423 0

Osmou hodinou se otevřel balónkovej vstup do Popcornu a začali přicházet první ostýchavci. S první skleničkou sektu na uvítanou ale naštěstí ostych spadnul a krámem se rozlila pohoda. 

 

Drtivá většina lidí, co přišla, si nejvíc pochvalovala to, že jsme zlevnili i nový zboží. Novej release Vansek nebo zbrusu nový kanadský Hershely, který si ještě nestihly zvyknout na naše časový pásmo.

Ono s tim podzimnim počasím venku už moc žabky neužiješ. I tak se ale našli tací, pro který bylo příjemný je sehnat se 70% slevou. 

To je prostě Nighshopping. Chill, good vibes a skvělý ceny napříč sortimentem. Tak doufáme, že se uvidíme i příště. S takovejma cool akcema totiž rozhodně nekončíme!

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM