Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Svět podle Picture, svět, co si notuje s přírodou

Z tátovy garáže si udělali první továrnu a prodejnu a chod firmy organizovali z dětskýho pokojíku v baráku rodičů na jihu Francie. Za 11 let ale firma tří kámošů Juliena, Jérémyho a Vincenta vyrostla a získala ambice bejt tou nejlepší. Jak toho chtěj dosáhnout?

26.11.2019 504

Značka Picture, jak sis určitě z jejího názvu už přeložil/a, je docela v obraze. Ví totiž, jaký problémy se teď ve světě řešej a že to ví i spousta těch, který si budou vybírat nový bundy nebo rukavice a chtěj, aby zboží, který si nakoupí, nepřiložilo problémům ještě víc pod kotlem. Jako třeba ke klimatický změně a znečišťování tý jediný planety, kterou máme.

A to je i celá filozofie Picture! Jezdit, brázdit závěje, plavat, užívat si a žít a to všechno tak, aby si nejen byl/a spokojenej/á, když se podíváš do zrcadla, ale taky aby ses mohl/a posadit pod strom a zaposlouchat se do cvrdlikání ptáčků.

 

 

Jak to teda funguje? Picture nechtěj plejtvat fosilníma palivama, tak to prostě nedělaj. Takže suroviny, který používaj, nevzali z přírody, ale ze skládky a dali jim novej život. Nos zacpávat nemusíš, tyhle suroviny pořádně vyvonili dalšíma organickejma materiálama.

 

Jejich produkty jsou proto mozaika životů odhozenejch pet lahví, bio bavlny, eticky nastříhaný vlny a taky kůže.

 

A jednou by rádi, aby všechno, co ponese název Picture, neslo hrdě v rodokmenu, že pochází čistě jenom z rostlinek. V kolekcích 2020/2021 takovejch produktů najdete už 35 %, stovku slibujou do roku 2030.

Tak se podívej, co z týhle >> Picture << přírodní budoucnosti už máme na skladě a klikej na všechno, co se ti líbí, kliknutí tě totiž zázračně dovede na e-shop.

 

>> Bundy <<

 

 

>> Kulichy <<

 

 

>> Rukavice <<

 

 

>> SNB kalhoty <<

 

Tak vyzkoušej, jaký to je žít ve světě podle Picture! Pro všechno od nich klikni >> sem <<.

Z pozitivní budoucnosti se s tebou loučí,

tvoje uvědomělá BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM