Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Supra SkyTop: Boty, který přerostly ostatní a předběhly dobu

Na světě jsou malý boty, střední boty a velký boty. Pak existujou ještě hodně velký boty a nad nima jsou obří boty. A potom jsou tu Supra Skytop. Název těhle raket rozhodně nebyl vybranej náhodně. Do nebe totiž sahá nejen siluleta samotný boty, ale i její styl. A ta dobrá zpráva je, že Supra přichází s novou verzí, přizpůsobenou speciálně na zimu 2018.

31.10.2018 278 0

Skytopy zažily svůj top (jo, tohle bylo možná trochu laciný, ale museli jsme) co se týče popularity na přelomu první a druhý dekády. Abychom ti trošku osvěžili paměť, ukážeme ti pár větších nebo menších tehdejších hvězd, který si tenhle postrach všech malejch botníků dost rády obouvaly. Ať už to byl emařskej idol z Fall Out Boy, skate a mikrofon střídající rapper Lil Wayne, nebo tohle dost bizarní trio, všichni dokazujou, že Supra tehdy prostě trefila sneakers jackpot.

Celej tenhle boom byl vlastně dost zvláštní. Ani tak tim, že šlo o skateovou značku, kterou začali z ničeho nic nosit úplně všichni, to už je svym způsobem klasika (zdravíme hateklub i fanklub Thrasheru). Tady šlo spíš o design bot. Ani ta neobvyklá velikost, ani ty hodně ostrý designový prvky na první pohled nenasvědčovaly tomu, že by se z nich měl stát bestseller. A přesně proto by ses měl vždycky koukat dvakrát.

Supra se rozhodla udělat boty, kterou budou výrazný, extravagatní a prostě svý. Byly tak nějak jiný a právě po tomhle lehce znuděnej sneakers trh volal. A tahle sázka do rizika vyšla na sto procent.

Celej tenhle trend bot, který nejsou uplně prvoplánový, ale musíš si k nim tak trochu najít cestu, je dneska silnější než kdy dřív. Začaly je vyrábět rádoby fancy brandy a lidi jsou za ně ochotný utracet částky tak vysoký, že by se z nich zamotala hlava nejednomu horolezcovi. Už navždycky to ale bude Supra, která svejma Skytopama navždycky změnila celou tu (občas fakt pošahanou) sneaker game.

Jaký z toho plyne ponaučení? Jsou vlastně dvě a obě jsou dost jednocuchý. Za prvý, nikdy se neboj zandat svůj vlastní styl. Protože nejhorší, co se ti může stát, je to, že tě za chvíli začnou všichni kopírovat jako referáty z wikipedie.

A za druhý? Supra Skytop jsou zpátky. A jsou stylovější než všichni ostatní. A samozřejmě vyšší. Protože hejty se nejlíp poslouchaj z vejšky, hehe.

>> VŠECHNY BARVY LEGENDÁRNÍCH SUPRA SKYTOP NAJDEŠ POD TIMHLE SUPROVYM LINKEM <<

 

Sponzor překonávání strachu z vejšek,

Tvoje BS Crew

 

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM