Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Staň se hrdinou a zachraň deštný pralesy! S Etnies

Jak už asi víš, ne všichni hrdinové musej mít plášť a elasťáky. V současný době můžou mít i doktorský a sestřičkovský uniformy a místo zbraně držet v ruce stetoskop. Anebo taky slušivý boty od Etnies, který pomáhaj zachraňovat lesy a čistit atmosféru od emisí. Víš, jak to dělaj? Prozradíme ti to!

13.05.2020 544

Kdykoliv zapneš Netflix, otevřeš komiks nebo přečteš knížku, všude se to hemží příběhama hrdinů, který navzdory všem okolnostem zvítězej nad zlem. Někdy maj superschopnosti, jindy jsou jen mega chytrý nebo v sobě objeví skrytej talent. Ve světě superhrdinů si jeden může začít připadat méněcenně.  

 

Dobrá zpráva je, že díky Etnies se hrdinou může stát každej! Hrdinou lesů. Takovym prales rangerem!

 

 

Jak je to možný, ptáš se? Zakladatel značky a bývalej francouzskej rider a reprezentant Pierre André Sénizergues (kterej má skejtování tak v krvi, že si nechal postavit dům, kterej je jednim velkym skate parkem), díky svojí práci hodně cestoval a viděl krásy přírody všude na světě. Zároveň ale taky viděl, jak ji svojí činností a plýtváním ničíme a rozhodl se za tímhle jednáním udělat velkou tlustou čáru.

Proto heslo, kterym se s Etnies řídí je „planeta je naše hřiště. Starejme se ni“. Toho se snažej docílit různýma způsobama. Třeba v roce 2012 se postarali o tamní (losangeleskou) komunitu lidí bez domova a darovali jim boty, lokálním jezdcům vytvořili Etnies sk8 park a co je pro nás, jako nelosangelesany, nejdůležitější, spustili v roce 2011 program „Kup botu, vysadíš strom“.  

 

 

Díky němu už maj letos dva miliony stromů na Costa Rice a v Brazílii, kde pralesy jinak ohrožujou ničivý požáry, v rodokmenu zapsáno slovo Etnies. Protože jde o skvělou věc, od tohohle roku se takhle akce vztahuje na všechny prodaný páry jejich bot!

Takže neváhej a koukni se, čim uděláš radost nejen sobě, ale i pralesům a svejm plícím. Boty jsou seřazený do kategorií podle jejich předností a všechny obrázky jsou jako vždycky proklikový! Úplně všechno od Etnies najdeš >> tady <<

 

 

>> BOTY PODLE CHRISE JOSLINA <<

 

          

Víc o Chrisovi se dozvíš na jeho Instagramu!

 

 

>> JAMESON 2 ECO <<

Boty vytvořený z recyklovanejch plastovejch flašek a recyklovaný gumy, aby si podal/a planetě ještě větší pomocnou ruku.

 

 

>> PODRÁŽKA Z PNEUMATIK <<

 

          

Odolnější podrážku, než u Etnies Marana mezi botama nenajdeš! Podvozek těchhle bot totiž vyrábí Michelin, co normálně dělá pneumatiky, který musej vydržet i takový peklo, jako je D1....

 

 

>> DALŠÍ NOVINKY <<

 

      

 

Každej může bejt superhrdinou, 

staň se jím i ty!

Zdraví tě,

tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM