Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Speciální Bushův report: Straight outta Příbram

Že pro tebe náš průzkumnickej rider Bush objevuje a testuje všechny možný skateparky, je stará známá věc. Až doteď ale křižoval jen pražský raily a bazény. V poslední explorin session se ale rozletěl za hranice a vyrazil do skateparku v Příbrami. Kontroluj tenhle poctivej report.

04.08.2018 832 0

V dnešní reportáži tě čeká Příbramský skatepark, kterej je součástí areálu jménem Nový Rybník. Tenhle sportovní a rekreační areál leží na jihovýchodě města u silnice vedoucí na Milín a Strakonice. Z Prahy nám cesta autem zabrala zhruba 40 minut.

V areálu najdeš kromě již zmiňovanýho skateparku taky rybník s velkym prostorem pro chill, hřiště na basket nebo fotbal, workoutový hřiště, letní kino, vzduchový trampolíny, vodní hřiště pro děcka, rákosníčkovo hřiště, půjčovnu sportovního vybavení a stánky s jídlem a pitím. V letních měsících se tu můžeš dokonce ubytovat v chatkách, nebo ve vlastnim karavanu/stanu.

Věříš si na kombo skate'n'workout?

Otevírací doba areálu :
Duben – Září: 6.00–22.00h
Říjen – Březen: 6.00–20.00h

Skatepark

Samotnej skatepark leží na konci celýho areálu za workoutovym hřištěm. V parku najdeš velkou streetovou část, která volně navazuje na otevřenej bazén. Součástí parku je i 40 m části vhodný na game of skate nebo na učení triků pro začínající jezdce.

Takovej skatepark na samotě u lesa

Ve streetový části najdeš spoustu různě vysokejch railů, zídek, bangů, rádiusů a dvoje schody. Bazénová část je tady krásně propojená s tou streetovou. Bazén je tu vystavěnej jako snakerun zakončenej menším šnekem. Po obvodu celýho bazénu je zasazen kovovej koping.

Bazén velice v pořádku

Závěrečný hodnocení

Musim říct, že ježdění ve zdejším skateparku mě hodně bavilo a fakt jsem si ho užil. Možnost koupání a relaxace v areálu po skejtování byla k nezaplacení. Za mě jeden z nejlepších skateparků z dílny Mystic Construction.

Ideální místo na pofely

A co teprv tohle...

 

BUSH

POWERED BY


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM