Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SNOWBOARD ROSSIGNOL FRENEMY

Snowboard rossignol frenemy - béžová

Model FRENEMY od značky Rossignol z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2017. Barva béžová. Dřevo, laminát, kov. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit


Perfektní all-mountain snowboard, který se hodí pro středně pokročilé a pokročilé ženy. FRENEMY je prkno, kterému můžete důvěřovat v každém terénu a za všech podmínek. Vyrovnaná flexe a technologie hran Serrated Edges Vám zajistí sebevědomé přehraňování a všestranný profil AmpTek zajišťuje tu správnou kombinaci energie, odrazu a nadnášení tak, že si můžete být jisti tolerantními jízdními vlastnostmi za každých podmínek.
 
Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází před konci do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší.
 
Symetrická flexe TWIN ALL-MOUNTAIN je pod vázáním tužší pro lepší odraz a ve středu je také tužší, čímž je zajištěna lepší stabilita ve vysokých rychlostech.
 
Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.
 
Jádro WOOD 5620
Hustota skluznice 4400 SINTERED
Flexe TWIN ALL MOUNTAIN
Vykrojení SERRATED EDGES (5S) + RADCUT (RELAXED
Rocker camber AMPTEK ALL MOUNTAIN
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Kód: REGWC19-W18#147
Model FRENEMY od značky Rossignol z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2017. Barva béžová. Dřevo, laminát, kov. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM