0
VÁZÁNÍ BURTON LEXA WMS

Doprava zdarma

Vázání burton lexa wms - červená

Model LEXA od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2019. Barva červená. Více o tomto kousku
Tvoje cena 7 280 Kč
Registruj se a ušetři! 7 062 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 218 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: úterý 13.6.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Dámské vázání na snowboard Burton Lexa

Jseš pokročilá riderka a sháníš vázání, se kterým se můžeš vydat do jakéhokoliv terénu? Pak je vázíní Burton Lexa jasnou volbou! 

Jedná se o nejoblíbenější vázání dámského Burton Teamu a je to model, který si poradí s jakýmkoliv terénem. Díky Double Take ráčnám s Insta-Click systémem vázání rychle zapneš a na svahu budeš z kámošů jako první. The Asym Hammockstrap™ a SuperGrip Capstrap™ přezky v kombinaci s Heel Hammock patkami dokonale obejmou boty a zajistí rychlou odezvu a dokonalý komfort. 

DETAILY

URČENÍ

 • pro pokročilé snowboardistky a expertky.
 • all-mountain, freestyle, freeride.

ZÁKLADNA

 • Single-Component Baseplate - základna je po celé délce vyrobena z jednoho materiálu, což má za následek konzistentní odezvu pro dominanci v jakémkoliv terénu.
 • 30% Short-Glass/Nylon Composite - pevný a rychle reagující materiál, který poskytuje vysokou hravost.
 • Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4 a The Chennel™).
 • Women´s-Specific True Fit™ - vázání Burton Lexa je sepciálně navržené pro dámskou ergonomiku a styl jízdy.

PATKY

 • Single-Component Hi-Back Construction - jednoduchost patky z jednoho kusu znamená okamžitou reakci. Za použití Burton tajné směsi materiálů může patka manipulvat s flexem od měkkého až po reakční.
 • Canted Living Hinge™ - exkluzivní technologie, která eliminuje použití šroubů a snižuje celkovovu váhu. Díky této technologii můžeš nezávisle nastavit náklon a rotaci patky.
 • Zero Forward Lean Hi-Back - patky mají možnost nulového naklonění pro uvolněnou relaxační jízdu. Čím více jsou patky nakloněny, tím se zvyšuje reakčnost a celková kontrola (pro použití např. v rampě).
 • Heel Hammock - zesílený gumový materiál, který dokonale obepíná paty. Díky Heel Hammock nemusíš přezky dotahovat úplně na krev a stejně bude vázání rychle reagovat.
 • DialFLAD™ - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více do ledové rampy, nebo méně pro jibbování ve snowparku - DialFlad™ nabízí rychlé nastavení s více pozicemi než tradiční FLAD.

STRAPY/RÁČNY

 • Asym HammockStrap™ - minimalizovaný kotníkový strap s 3D® zakřivením pro maximální pohodlí a rychlou reakci.
 • Supergrip Capstrap™ 2.0 - minimalistický design spojuje dva materály do jedné technicky vyspělé přezky. Pevnější materiál uprostřed poskytuje podpůrnou a lehkou kostru, zatímco měkččí materiál na krajích zlepšuje uchycení bot a celkový komfort.
 • Double Take Buckles Feauturing Insta-Click - nejrychlejší systém zapínání na trhu. Šikmé ozubení a Insta-Click zajistí okamžité zapojení, rychlejší absorbci a méně kliků.

CUSHIONING/ODPRUŽENÍ

 • Re:Flex FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení pod botou maximalizuje komfort a zároveň snižuje únavu. 
 • AutoCANT FullBED - dvě vrstvy EVA materiálu automaticky usadí boty do přirozené polohy, bez ohledu na šířku postoje nebo úhly. To zajistí větší komfort, sniží únavu a zlepší kontrolu nad prknem.
 • B3 Gel - gelové odpružení, které přejímá vibrace na nerovném terénu a chrání nohy při tvrdých dopadech.

Dámské vázání Burton a kompatibilita s botami

Velikost vázání S M L
US dámská velikost bot 4-6 6-8 8+
US pánská velikost bot X 6-7 7-10
EU velkost bot 34-36.5 36.5-40 40+
UK velikost bot 2.5-4 4-6 6+
Mondo velikost bot 21-23 23-25 25+
 

Kód: 10545106621W19#ELE-COR
Model LEXA od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2019. Barva červená. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM