Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SNOWBOARD NITRO TEAM 20

Snowboard nitro team 20 - červená

Model TEAM od značky Nitro z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2019. Barva červená. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Pánský snowboard Nitro Team Wide

Od svého začátku je Nitro Team nejuniverzálnější snowboard, vhodný pro jakýkoliv typ ježdění a jakýkoliv terén.

Team je na trhu více než deset let a jeho úspěch spočívá v neustálém vylepšování a optimalizování pružnosti. Jeho TRÜE Camber zajistí důvěrnou jízdu se zachováním hravého a přitom citlivého flexu. 

Team rider Sam Taxwood, který jezdí vše, od snowparku, přes U rampu, až po strmé, čerstvě zasněžené svahy, si pro své kousky vybral právě snowboard Nitro Team.

DETAILY

PROHNUTÍ

  • TRÜE Camber - je klasické prohnutí, které zajišťuje vysokou stabilitu a pop, bez kterého nemůže spousty jezdců žít. 

FLEX

  • All Terrain Flex - Nitro nejuniverzálnější prižnost, která kombinuje vysokou sílu při odrazech s hladkou odezvou pro all mountain ježdění.

TVAR

  • Directional Twin - dokonale symetrické prkno s inzerty mírně posunutými dozadu pro stabilní, univerzální jízdu. 
  • Dual Degressive Sidecut - toto vykrojení spojuje menší radius uprostřed se dvěma většími na špičce a patce. Výsledkem je uvolněná a hravá jízda, která odpuští více chyb.

JÁDRO

  • Powerlite Core - nejvyšší třída ultra lehkého topolového dřeva umožňuje dokonalou jízdu se spoustou popu a bezkonkurenční síly při minimální hmotnosti.
  • Reflex Core Profile - tenší profil jádra mezi nohama zlepšuje ovládání a zvyšuje torzní tuhost, což usnadňuje zatáčení ve vysokých rychlostech.

LAMINACE

  • Bi-Lite Laminates - laminace navržená pro bezkonkurenční sílu, výkonný styl a rafinované cítění desky pod nohama.

SKLUZNICE

  • Sintered Speed Formula HD Base - použitím nové směsi základních materiálů bylo dosaženo vyšší odolnosti, zvýšené absorbci vosku a vyšších rychlostí na sněhu.

KOMPATIBILITA S VÁZÁNÍM

  • 2 X 4

Kód: N830435-001#162W
Model TEAM od značky Nitro z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2019. Barva červená. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM