0

EASY RIDER SHOP Praha

Jugoslávská 15/180, Praha 2
Tel.: 602 135 711


Otevírací doba:  PO - NE        10:00 - 19:00
                                  

www.easyridershop.cz

19.11.2014 47153

Legendární pražský obchod v Jugoslavské 15, byl založen jako jeden z prvních snow a skateboardových obchodů.
 

Od samého začátku se tento obchod zaměřoval na početnou a vzrůstající skupinu lidí, kteří mají rádi sporty jako snowboarding, skateboarding, popřípadě surfing. Postupem času se z boardingových sportů stala módní záležitost a značky jako Vans, Burton, Dakine, Quiksilver, Rusty, nebo DC patří k vybavení i těch, kteří tyto sporty neprovozují. Tento obchod je nabitý téměř veškerými značkami, které trh nabízí.

Obchod je velmi oblíbený mezi mladými, kteří se sem chodí "oháknout" doslova od hlavy až po paty. Ti sem chodí jak pro nejnovější, tak starší kolekce těch nejznámějších i méně známých značek. 

Celoročně je Easy Rider nabušen výběrem bot a k dostání jsou kousky Vans, DC, DVS, Adidas, Convesre a mnoho dalších. Vyberou si jak kluci, tak holky, skateří i neskateři.

V největším výběru zde dostanete batohy Dakine a Burton, které Easy Rider celoročně doplňuje.

Pro fanoušky snowboardingu má Easy Rider připraven velkou nabídku vybavení od osvědčených značek Burton, Ride, Lib Tech, Rossignol, Salomon a mnoho dalších. Vyškolení zaměstnanci sami jezdí, takže jsou schopni pomoct Vám vybrat ideaální vybavení. 

 

Mapa