Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

SNB konfigurátor: Sestav si prkno snů z pohodlí domova

Tohle je naprostá pecka. Revoluce snowboardingu u nás. Konfigurátor, kterej ti poradí jako zkušenej prodavač na shopu. Koupit prkno s výbavou na dálku v e-shopu prostě nikdy nebylo intuitivnější!

12.12.2018 1487 0

Jednoduše řečeno: Náš snowboardovej konfigurátor ti na základě parametrů jako výška, váha, zkušenosti nebo preferovanej styl jízdy zúží výběr prken na našem shopu tak, aby pro tebe byl co nejjednodušší. Jako správnej nachytřenej prodavač. Jen u toho nemusíš opustit svý teplý místečko u kompu.

 

Stavíme ho v podstatě už od letošního jara. Nechtěli jsme nic nechat náhodě a všechno vyleštit do posledního pixelu, do posledního řádku kódu. 

 

 

Učenej z nebe nespad

Součástí našeho SNB konfigurátoru je i samostatnej blog, na kterym tě výběrem vhodnýho snowboardu provedeme krok po kroku. V podsatě už jenom čtením toho návodu se můžeš slušně nachytřit i ty sám/a. Snad každej z vás ocení, že už tě potom žádnej frajírek v parku nerozhodí otázkou, jakej že flex to teda máš, když se chystáš na jibby, a jestli má tvý prkno dostatečnej pop…

 

 

Články na tomhle blogu tvoříme postupně, takže můžeš v nejbližších dnech pozorovat, jak se dál utěšeně rozrůstá. Má tři sekce, z nichž každá se dopodrobna věnuje postupně snowboardu – vázání – botám. A když pojedeš pěkně popořadě, slibujeme, že než dojedeš na konec, články postupně doplníme. <3

 

Teď je ten nejlepší čas začít svoji snb kariéru

Varujeme, náš konfigurátor v člověku vzbuzuje touhu vyrazit na svah. A jak známo, snowboarding je velice návyková disciplína! Takže jestlis do teď neproklik/la ani jeden z našich ninjovsky implementovanejch hyperlinků, teď je ta pravá chvíle vyzkoušet si náš konfigurátor na vlastní kliky. 

Pohodlně se připravte, přátelé, (taky slyšíte ten virbl?) začínáme:

 

 

Pro ten pocit promočenejch rukavic a promrzlejch tváří,

tvá BS crew


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM