Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Slevy až 80 %, Prosecco a čerstvý novinky = 1. Nightshopping ve Wanna B

Náš oblíbenej koncept nightshoppingu se šíří Prahou podobně jako barevný podzimní listí lítá šedejma pražskejma ulicema. Začalo to před pár lety v Popcornu na Letný, kde jste si na noční nákupy už zvykli. Na jaře jste pod rouškou tmy mohli poprvý naběhnout do Easy Rideru a s novou sezónou tuhle skvělou tradici rozšiřujeme i na Wanna B.

16.09.2019 360

Osvědčený schéma se rozhodně nemění! Obrovský slevy, který stoupaj až do závratný výše 80 %, a i na těch nejčerstvějších novinkách najdeš visačku se slevou minimálně 20 %. U vstupu na tebe bude čekat welcome drink v podobě sklenky Prosecca a mezi regálama plnejma módních lahůdek najdeš i nějaký to občerstvení, aby ti z tý nákupní horečky nevyhládlo.

Napadá tě snad lepší příležitost, jak se vybavit na novej školní rok nebo semestr? Vyber si outfit od tvejch nejoblíbenějších brandů, jako jsou Vans, Carhartt, Adidas, Nike, Volcom, Champion nebo Burton. A to všechno se slevou v rozmezí 20-80 %. Tak otvírej diář a vpisuj datum čtvrtek 19. 9., čas 20:00-22:00 a lokaci Wanna B v Myslíkově ulici!

 

>>Klikej na FB událost, ať nezapomeneš<<

 

Vidíme se ve čtvrtek, 

Tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM