Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Skejtový závody, jaký svět (málem) neviděl

Náš support nedáváme jen tak někomu. Ale když už se pro to rozhodneme, stojíme za nim, i kdyby mu měli pod kolečka padat trakaře. A přesně to se odehrálo v Hlinsku, kde místní riders už nějakej ten pátek pořádaj hodně sympatický závody. A i když počasí nebylo ani trochu skate-friendly, nikomu z účastníků to nezabránilo ve 100% užití týhle akce. Ostatně se můžeš přesvědčit sám/a, stačí nepřestávat číst. 

31.07.2019 249

Nohy nás před těmahle závodama svrběly hodně dlouho dopředu. Ještě aby ne, když nás organizátoři teasovali tak vesmírně vtipnejma videama.

Bude to malé ollie pro člověka, ale velký bunny hop pro lidstvo.

>>Nejoriginálnější teaser, kterej byl kdy ke skate závodům natočnej<<

Jak už to ale v Hlinsku poslední roky bejvá, průběh narušilo to jediný, s čim nemůžou outdoorový skaters nic dělat. Slejvák. Organizátoři ale ani tady neztráceli svůj stoprocentně frajrskej atittude, na facebookový to pak glosovali klasikem Bohušem a nenchali si přidělat ani jednu vrásku.
 
 
Bouřka to naštěstí sledovala zpovzdálí, takže disciplínu Vytřít-Co-Nejrychlejc-Park nenásledovala divácky atraktivní Kurva-Chytněte-Letící-Stánek.
 
 
 
A aby sis mohl vychutnat ten uplně nejreálnější obrázek ze závodů, který jsou cejtit deštěm, pivem, hot dogama, ale hlavně pozitivnim vajbem, servírujeme ti tady video doprovázený příhodnou skladbou Have you ever seen the rain:
 

 

 

Tvůj skate-fella nejen do deště,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM