Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Skejtová drzost & špenátová síla

Víš co má společnýho skateboardovej brand ze San Francisca s Pepkem námořníkem? Mnohem víc, než tě možná takhle z jedničky napadne. A nově taky dost povedenou kolekci, ve který designéři z HUF dokázali zdánlivě nemožný. Dostat kreslenou, 90 let starou postavičku na skatewearový designy. A ještě to udělat tak, aby to vypadalo sakra dobře. 

15.05.2019 487

Jakmile jde o pohádky, každej měl svýho favorita. Někdo měl radši větší drámo, někdo spíš srandu. Někoho víc bavily kreslený, jinýho animovaný postavičky. Na jedný věci se ale snad shodneme všichni. Největších frajer, kterej nám v dětství skákal po televizích, se jmenoval Pepek námořník.


KŠILTOVKY


Už jen ta profese. Každej námořník je přirozeně vzor každýho cool děcka. Protože, přiznej si to, plavit se celej život po neprozkoumanejch oceánech zní dost lákavě i dneska. Natožpak když je ti krásnejch pět a půl. No a o tom, jak se neohroženě pouštěl do všech těch fightů s jakkoliv velkou přesilou, ani nemusíme začínat. 

Každá dobrá pohádka má v sobě skrytý meaningy, který jako malej nemáš šanci pobrat. Ale o to víc je pak doceníš, když je objevíš jako „dospělej“. Třeba tady Pepek mluvil naprosto plynule sarkasticky a navíc to byl takovej ten správnej druh romantika.


TRIČKA 


Pepek si rád dělal věci po svym. Ať už bylo nebezpečí jakýkoliv, nevypadal, že ho to zajímá. Prostě si porval větší nebo menší porci špenátu a šel na to. Pankáč jak má bejt. A proto se tak moc hodí zrovna na trika a mikiny od HUF. Nebo víš snad o nějakym jinym brandu, kterej by si dal do svýho obchodu v Los Angeles takovýhle, ehm, umělecký dílo?

A jestli ti nestačila ta vizuální ilustrace schovaná na konci minulýho odstavce, naprosto jasný by ti to mělo bejt z jejich motta. V tomhle případě je naprosto na místě nechat to bez překladu:

Go out and create your own future – do it yourself, do it in style.“ 


MIKINY


 Přesně proto nám jde spojení HUF a Popeye tak dobře dohormady. Neni to nějaký vyumělkovaná spolupráce dvou známejch věcí, který spolu nemaj vlastně nic společnýho. Tohle kolabo je absolutní match a to se zákonitě muselo někde projevit. Jak můžeš vidět ze zatim ukázanejch fotek, je to víc než povedená kolekce.

A my se těšíme, až tě do ní budeme moct oblíct. Protože tyhle kousky jsou pro tvůj styl něco jako špenát pro Pepka. Pořádnej boost.

>>CELOU NEOHROŽENOU KOLEKCI HUF X POPEYE NAJDEŠ POD TIMHLE LINKEM<<

 

Nejstylovější člen každý posádky,

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM