Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Vyzkoušeli jsme nejlepší spoty v Rakousku!

07.07.2017 300 0
Vyzkoušeli jsme nejlepší spoty v Rakousku!

Náš kolega a team rider BUSH vyrazil s kámošem Michalem Muskou začátkem června na trip do Rakouska, aby tam společně prozkoušeli známý skateparky ve městech Wörgl a Brixlegg. 

První zastávkou tour byl skatepark Wörgl, kam se autem z Prahy dostaneš cca za 5,5 hodiny. První sekce skateparku vznikla jako DIY spot už v roce 2005 a od tý doby se neustále rozšiřuje. Když tam byli kluci, byla před otevřením nová bazénová část. Do tohohle parku je vstup zdarma.

1/2 hodiny jízdy od Wörglu leží legendární skateparku Cradle. Jedná se o bazénovou lahůdku, která vznikla v polovině roku 2001 a na výstavbě se podíleli Mark “Red” Scott, Sage Bolyard, Mike Swim, Tavita Scanlan, Jeff Kimbrough a Stefan Hauser.

V parku je skvělý bazénový ježdění, streetová část, DIY spoty včetně 2m gapu přes vodu a mini rampa. Každej rok se zde koná závod Bowlmasters, kde se sejdou ti nejlepší bazénoví rideři. 

Parkovat můžeš přímo u parku a v nedalekym nákupním centru se i kvalitně občerstvíš. Vstup do tohohle skateparku je 5 euro za den, děti do 16 let platěj 4 euro, kdežto holky maj vstup zdarma.

Ať už se vydáš do Wörglu nebo do Cradelu, narazíš nejen na super skateboarding, ale i přátelskou atmošku a nádhernou přírodu. 

A pozor! Až se namlsáš fotkama, je možný, že hned začneš plánovat, kdy se tam taky vydáš! A to je dobře. V létě se má totiž každej bavit na max! 

BUSH má v létě v plánu navštívit ještě spoustu skvělejch skateparků a cool míst, takže STAY TUNED a těš se na další reporty a plno inspirace!


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Novinky Carhartt WIP Tady!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM