Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Vyzkoušeli jsme nejlepší spoty v Rakousku!

Náš kolega a team rider BUSH vyrazil s kámošem Michalem Muskou začátkem června na trip do Rakouska, aby tam společně prozkoušeli známý skateparky ve městech Wörgl a Brixlegg. 

První zastávkou tour byl skatepark Wörgl, kam se autem z Prahy dostaneš cca za 5,5 hodiny. První sekce skateparku vznikla jako DIY spot už v roce 2005 a od tý doby se neustále rozšiřuje. Když tam byli kluci, byla před otevřením nová bazénová část. Do tohohle parku je vstup zdarma.

1/2 hodiny jízdy od Wörglu leží legendární skateparku Cradle. Jedná se o bazénovou lahůdku, která vznikla v polovině roku 2001 a na výstavbě se podíleli Mark “Red” Scott, Sage Bolyard, Mike Swim, Tavita Scanlan, Jeff Kimbrough a Stefan Hauser.

V parku je skvělý bazénový ježdění, streetová část, DIY spoty včetně 2m gapu přes vodu a mini rampa. Každej rok se zde koná závod Bowlmasters, kde se sejdou ti nejlepší bazénoví rideři. 

Parkovat můžeš přímo u parku a v nedalekym nákupním centru se i kvalitně občerstvíš. Vstup do tohohle skateparku je 5 euro za den, děti do 16 let platěj 4 euro, kdežto holky maj vstup zdarma.

Ať už se vydáš do Wörglu nebo do Cradelu, narazíš nejen na super skateboarding, ale i přátelskou atmošku a nádhernou přírodu. 

A pozor! Až se namlsáš fotkama, je možný, že hned začneš plánovat, kdy se tam taky vydáš! A to je dobře. V létě se má totiž každej bavit na max! 

BUSH má v létě v plánu navštívit ještě spoustu skvělejch skateparků a cool míst, takže STAY TUNED a těš se na další reporty a plno inspirace!

07.07.2017 430 0

881 bot se slevou 30 % To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM