Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Rozehraj svůj šatník se Super Mario a Levis

Vyrůstali s nim tvoji strejdové, tety, starší sourozenci a šance je, že i ty. Super Mario je totiž jedna z těch kultovních postaviček, kterou každej zná nebo o ní minimálně každej slyšel. A teďka jeho fame ještě narůstá, protože spojil síly s Levis, abys ho mohl/a nosit na triku nebo na mikině.

24.06.2020 248

Super Mario Bros, jak se říká bráchům Mariovi a Luigimu, který jsou hvězdama týhle arkádovky, je pravděpodobně víc než tobě. Bráchové v montérkách a s výraznejma čepicema totiž už od roku 1985 zachraňujou princeznu Peach z království houbiček, kterýmu vládnou různý bossové, který se často vyskytujou v podobě želvy.

Jejich dobrodružství za ty léta přitáhlo velkou spoustu fanoušků, který s nima bojujou s ránama osudu. A občas se za ně taky vydávaj.

 

 

Existuje ale i kostýmově míň náročnej způsob, jak se vžít do Mariovy kůže. Tim jsou třeba nový trika a mikina od >> Levis<<, z kterejch ti Mario zamává. Prohlídni si všechny nový marioviny >> tady << nebo dole v obrázcích.

 

 

>> LET'S PLAY <<

 

dámský triko bílý / černý                                         pánský triko bílý / černý

 

 

>> KOMPLET NABÍDKU S MARIEM HLEDEJ TADY <<

 

Kolik princů nebo princezen s Mariem zachráníš?

Starý hry zbožňující,

BS Crew bros


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM