Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

RIPNDIP: UKAZOVALA NA VÁS NĚKDY KOČKA PROSTŘEDNÍČEK?

Říkáte, že jste takovou kočku ještě neviděli? V tom případě je na čase vás seznámit s floridskou značkou RIPDNIP a představit vám Lorda Nermala společně s jejich letošními novinkami!

18.05.2021 63

Pokud se pohybujete ve světě streetwear, tak vám značka RIPNDIP bezpochyby neunikla. Možná vám teď název nic neříká, ale určitě jste už někdy na nějakém batohu nebo tričku viděli jejich již zmiňovaného ikonického Lorda Nermala alias přisprostlého kocoura. Tahle číča RIPNDIP proslavila po světě natolik, že mnoho značek a asijských tržnic se pokusilo jejich potisk mnohokrát okopírovat.

zdroj: https://fashiongtonpost.com/ryan-oconnor-ripndip/ 

Značka vznikla na Floridě v roce 2009, ovšem do popředí se dostala, až když ji její zakladatel Ryan O`Connor přesunul do slavného města Los Angeles.

zdroj: https://fashiongtonpost.com/ryan-oconnor-ripndip/ 

A jakým oblečením značka nastartovala rok 2021? U nás na Boardstaru si můžete vybrat z širokého výběru mikin, triček, batohů a třeba i desek na skejt. Nová kolekce je laděna do veselých letních barev a vzorů. Podívejte se sami… 

 

 

Tak co? Přirostl Lord Nermal k vašemu streetwear srdci? Protože to naše si rozhodně získal!

B.G.

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM