Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

RipNDip: Proklatě ostrý novinky Lorda Nermala

RipNDip má tu ojedinělou schopnost nás s každou další kolekcí překvapovat. I když mu pevnou tlapou vládne kocour Lord Nermal, kterej nám už pěknou řádku let ukazuje, co si o nás všech myslí. Borci z tohohle ztřeštěnýho brandu ale pochopili, že tak ikonickej design můžou podávat stokrát jinak a pořád může chutnat skvěle. Na shopu nám teď přistál další eklektickej výběr od týhle partičky, kterej nezapomíná fakt skoro na nic, od kondomů po deštníky

11.12.2020 397

Začneme ale u věcí, kde RipNDip už léta fakt září – svršky. Sarkasmus je jejich prostřední jméno, vtipný a hravý designy mají vytetovaný v duši a taky to na českým písečku není zas taková stálice, abys Nermala viděl vylejzat z každý druhý kapsy. Zkrátka ideální kombinace rozpoznatelný kvality, která ale ještě neni zas tak provařená – tomu říkáme sweetspot. 

>> TRIKA <<

 

>> MIKINY <<

 

Tuhle lehkost pak sázej i na další sortiment, hlavně svoje vykutálený desky. A jak sám vidíš o kus níž, Nerman je tak univerzální maskot, že perfektně zapadne místo Freda Flintstona i do trochu tradičnějšího umění. 

 

>> DESKY <<

 

A pak tu jsou doplňky, který dokazujou, že v RipNDip se myslí opravdu na všechno, a pokud je to tvym cílem, Nermana můžeš mít fakt všude. Náš osobní favorit je deštník, kterej posílá tomu tam nahoře jeden velmi specifickej osobní vzkaz. Ber to jako důkaz, že Nermanova drzost nezná mezí. A proto nás nepřestává bavit.

 

>> DOPLŇKY <<

 

 

Spokojením přímo vrní,

tvoje BS CREW


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM