Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Rip Curl: vlna, která tě nepustí

Značka, která s sebou přináší slanou vůni moře a chuť naskočit na surf a už nikdy se neohlídnout. Přišly nám novinky ze země klokanů, třicetimetrovejch vln a nekonečnýho dobrodružství!

15.07.2020 3619

 

Rip Curl je jednou ze tří ikonickejch surfařskejch značek (můžeš jen hádat, který jsou ty další – tady a tady je malá nápověda, mrk mrk). Za svý dlouhý působení Rip Curl nepřestává vyhrávat ceny, ať už za nejlepší produkty, nebo díky nejlepším surfařům, který má pod svojí střechou. Třeba v roce 2017 vyhrála značka hned 6 cen SIBA – za pánskou značku roku, dámskou značku roku, nejlepší customer service, za nejlepší doplněk roku... Asi to tu nemusíme celý vyjmenovávat, prostě je to fakt hodně cen.  

No a teď se pojďme od oficiálních cen přesunout k tomu, na čem fakt záleží – k surfařskýmu týmu, kterej sjíždí světový vlny stejně snadno jako mileniálové sjíždí seriály na Netflixu. Mezi tenhle dream team patří třeba surfařský legendy Tom Curren, Tyler Wright, Gabriel Medina a Mick Fanning (zrovna Micka si můžeš pamatovat díky jeho konfliktu se žralokem, kterej obletěl svět).

 

>> A co nám teda Rip Curl nadělil na tohle léto za kousky? <<

–– ŠATY ––

 

–– PONČO ––

 

–– PLAVKY ––

 

 

–– DOPLŇKY –––

 

Tak co, už víš, kam vyrazíš chytat vlny? <3

Krásný prosluněný léto přeje

tvoje BS Crew

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM