Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Revoluce snowboardingu: Step On Burton vázání mění pravidla hry

Burton Snowboarding vypouští 5.11. do světa revoluční technologickou novinku – vázání Step On. A u toho samozřejmě Boardstar.cz nesmí chybět. Toužíš vědět o co jde, jak to funguje a kde ho seženeš? Jdeme na to! 

08.11.2018 114 0

 

Abychom byli korektní, Step On je vázání i speciální bota. Jedině tak mohl Burton dosáhnout 100% souznění při používání vázání. Step On představuje dost pevný spojení s maximálně přesnym přenosem síly. Tzn. nejde o žádnej surfovej laid-back styl, spíš ostřejší All-Mountain. Step On je systém, kterej ocení ti, který chtěj věci jednoduchý a funkční.

 

„Step On je nejrychlejší a nejintuitivnější propojení boty a vázání.“

 

 

První část – Step On vázání. Na první pohled mu něco chybí. Strapy jsou fuč. Místo toho jen spešl systém zámku v patce a páčka. Minimalistický, lehký a pevný. Jak sportovní kára. Když to vidíš poprvé, hned chceš vědět jak to funguje…

Teď přicházej na řadu Step On boty. Inženýrům z Vermontu se podařilo vyvinout boty, který nejsou o nic těžší než běžný boty na snowboard. Žádný železo v podrážce, žádná cihla na noze. Super lehká a pevná bota. Ty dodává se spešl BOA® zavazovacím systémem, díky kterýmu můžeš zapomenout na ty vyčerpávající akce se zavazováním snb bot. A případnym taháním tkaniček všude kolem, když boty někam neseš. 

Díky dokonalýmu uchycení boty na patě a špičce boty nedochází u Step On systému k žádnejm nežádoucím ztrátám při přenosu síly. Tvoje síla se přenáší na prkno s maximální odezvou a zaručuje, že prkno udělá přesně to, co mu řekneš. Tohle oceníš, když už jsi něco najezdil/a a začátečnický chyby necháváš ostatním.

My jsme si tenhle systém zkusili na vlastní kůži. Pocity? Zprvu nezvyk, pak nadšení. To jak do toho nastoupíš. Neohybáš se, nehledáš pásek na kterym si zrovna stojíš... No je to úlet! Při jízdě poslouchá, cejtíš, že to máš vždy pod kontrolou, i když jedeš bomby. Burtonu dáváme palec nahoru! Tohle vychytali!

Uvědomujem si, že musíš mít hlavu plnou otázek. Ono totiž vysvětlení typu „nastavíš, nacvakneš, jedeš, vycvakneš“ může vypadat nedostačující. Následující videa od Burtonu ti ale dokážou, že to tak fakt je:

 

Jak nastavíš vázání na snowboard

Samozřejmostí je kompatibilita se všema typama insertů. Tj. 4x4, 4x2 a samo i Burton 3D a Channel.

 

Jak se do vázání nastupuje

 

Jak vystupuje

 

A jako třešnička zavazování BOA®

Jestli jsi se dostal/a až sem, tak už víš, jaká je to pecka!

Osobně se na něj můžeš skočit podívat do Popcornu, Revolutionu a El Nina. Online na tebe čekaj v následujících odkazech:

 

>> VÁZÁNÍ BURTON STEP ON <<

>> SNB BOTY BURTON STEP ON <<

 

Ride ur Life!

BS Crew

 


BLACK FRIDAY To chci!
{cjaffil_pixel} {rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM