Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Report z veletrhu Bright & Seek v Berlíně

 

Kombinace veletrhů Brigh/Seek během Berlin Fashion Weeku je každoročně největším lákadlem pro milovníky streetwearu z celý Evropy. Už jenom vidět přes 500 cool vystavovatelů vedle sebe je samo o sobě zážitek. I my se letos rozhodli tenhle fashion svatostánek navštívit. Z  našeho výletu ti nabízíme malou ochutnávku.

 

Na vysvětlenou

Bright je fashion akce, která se snaží streetwear módu propojovat se všim, co jí při vzniku inspiruje – sport, umění a hudbu – a vylepšuje – technologie, digi vychytávky a udržitelnost výroby. Veletrh Bright tim hosty pushuje k tomu, aby nad módou přemýšleli s větším nadhledem.

Zároveň je určitym smyslem Brightu predikovat budoucnost a trendy ve streetwear módě.

A zatimco Bright je víc tech a future, veletrh Seek je založenej čistě na tom, aby vystavovatelé ukázali svý novinky. Hlavnim heslem je INSPIRUJ A NECH SE INSPIROVAT.

Brandy z celýho světa tak na něj každoročně jezděj ukazovat svý limitky, nový lifestyle kousky a otevřenej přístup jak k moderním cestám, tak k oldschool tradicím.

 

Výlet samotnej
Core Brightu byl zasvěcenej skateboardingu. Uprostřed sdílenýho hubu s kavárničkou se nacházel skate spot s wall ridem a pár bednama. Dokonce se vzduchem neslo, že letos byl Bright zasvěcenej skatu nejvíc za posledních 5 let. 

 

 

Jedna z predikcí byla o tom, že se brandy do budoucna začnou mnohem víc zajímat o outdoorový vybavení a důležitou roli už teď prej ve fashion hraje udržitelnost výroby a vývoje. S láskou k planetě <3 

 

 

Seek ovládal mix americkýho sportswearu a evropskýho streetwearu/urbanfashion. A hodně prostoru taky dostaly brandy inspirovaný hip-hopem.

 

Na závěr dodáme, že se tenhle fashion event koná dvakrát za rok, v létě a zimě. Takže jestli jsou pro tebe slova jako fashion, streetwear nebo urban něco jako mantra spokojenýho životního stylu, zapiš si Bright & Seek do deníčku a vyhlížej další termín tohohle módního svatostánku!

 

Tvůj BS tým


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM