Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Rehall

Položek: 20

HISTORIE ZNAČKY REHALL

"Před 22 lety jsme si začali vyrábět surfy a snowboardy, pouze pro potřeby nás a našich kamarádů. Během posledních 17 let jsme se vyvynuli do společnosti, která navrhuje sportovní potřeby a lifestylové oblečení. Na Rehall a skutečnost, že naše oblečení používají lidé po celém světě, jsme velmi pyšní! Enjoy Your Ride!"

Rehall je společnost zaměřující se na akční sporty, s hlubokými kořeny ve snowboardingu a surfingu. Značka vyrábí funkční oblečení na surf a snowboard pro lidi, kteří mají stejnou vášeň pro ježdění jako lidé ve firmě. 

Protože jsme si vědomi důležitosti funkčnosti a pohodlí oblečení, naši designéři se zaměřují na maximální komfort, v kombinaci s výběrem správných, funkčních látek. Výsledkem je kompletní sortiment oblečení pro akční sportovce, které vytváří Rehall designéři a schvalují Rehall rideři.

Oblečení Rehall se vyrábí z pevných, odolných a funkčních materiálů, které splňují veškeré požadavky pro technické oblečení.

Oblečení Rehall vyvíjejí a testují team rideři značky v nejextrémnějším prostředí. Jjich zpětná vazba je pro značku velmi důležitá. Je to také záruka, že dostanete kvalitní oblečení, které je 100% funkční.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM