Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

ŘÁDNÁ PORCE NOVINEK DO NOVÉHO ROKU

Svátky pomalu minuly, ale zima své poslední slovo zdaleka neřekla. Vleky neúnavně kmitají a přes veškeré emoční výkyvy počasí to vypadá na dobré podmínky pro zimní sporty. Ať už se jedná o tour de pub promrzlými ulicemi, či svobodný freeride v zapadlých pohořích, u nás seženete vše potřebné. Ba co víc, do naší nabídky dorazila hromada neokoukaných kousků pro tuto sezónu. 

27.12.2021 282

Bunda Volcom Strayer Ins Wms je příkladnou ukázkou funkčnosti a designu. Nepromokavou a zároveň prodyšnou vrstvou V-Science nepropadne ani ta nejmenší vločka. Zároveň vás nezaskočí ani teploty hluboko pod bodem mrazu díky výborné tepelné izolaci. Lidé, kterým nestačí poslouchat zimní krajinu, jistě ocení i praktickou kapsu na mobil, nebo úkryt na snb brýle. Bunda disponuje nádherným tvarem a svou povrchovou úpravou připomíná auroru borealis – kdo by nechtěl nosit kus polární záře? 

Nový komplet který nezruinuje? To je pro nás hračka – Snowboard Burton Ripcord s vázáním Freestyle Wide je tím nejlepším v poměru ceny k výkonu. Temný vzhled skrývá skvělé jízdní vlastnosti, a to bez příkras. Ať už je to nulovým Flat Top profilem, který zajišťuje minimální zasekávání hran, nebo zvednutými patkami u vázání, tohle prkno je během ridu prostě důvěryhodné. 

 

Snb Vans Hi-Standard Og jsou boty, které slouží jako estetický stimulant i neodlučitelný párek kámošů. Nadčasový Vans design s tradičním šněrovacím zapínáním však ukrývá moderní výkonnost a spolehlivost. Díky vychýtávkám, kterými jsou například vnitřní tlumicí vrstva ULTRACUSH™, nebo INSTEP FLEX ZONE díky níž je zachována přirozená flexe kotníku v botě, se v nich budete cítit jako doma. 

 Dámský snowboard Nitro Mercy je progresivním grálem mezi prkny. Vyvinut s citem profesionálek z teamu Nitro je vhodný do jakéhokoli snowparku, který může naše planeta nabídnout. Prohnutí Cam-Out Camber s rockerem prudce zvednutým před kontaktními body dává desce skvělou přilnavost i odezvu – nemusíte se tak bát ani těch největších překážek. Railkiller hrany a Ureshred bočnice pak dopomáhají k maximální spokojenosti na railech a deska je nebývale odolná. 

 

Stylové kalhoty Snb DC Shadow Bib jsou jedny z nejpraktičtějších vyrobených kalhot na trhu. Nepromokavé, prodyšné a zároveň nesmírně pohodlné gatě pro dlouhé a náročné dny zimních snowboardových maratónu. Chytře umístěné kapsy dopřejí velkorysou škálu využití a technologie použité při výrobě tohoto kousku jsou ECOfriendly. Takovými kalhotami by nepohrdl ani Roald Amundsen. 

Na skladu je mnoho prken, které čekají na svého majitele/majitelku a nedílnou součástí potenciálního kompletu je i kvalitní vázání. Burton Lexa X Wms je univerzální volbou pro pokročilé riderky očekávající nekompromisní výkon. Verze X je určená k agresivnější jízdě a je vybavená Re:Flex systémem upnutí, který výrazně snižuje váhu a dovoluje přirozenější pružení. Vázání umožňuje pekelně rychlou jízdu při zachování vysoké reakčnosti. 

Něco sice končí, avšak sezóna není ani v polovině – doporučujeme tedy neváhat, vyrazit na ride a užít si krásný Nový rok!


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM