Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Stance X Pulp Fiction: Ponožky z podsvětí

I když neni čtvrtek, máme pro tebe jednu exkluzivní premiéru. Fotografové jsou ready, červenej koberec natažanej, bodyguard o rozměrech dva metry krát dva metry pomalu otevírá dveře limuzíny. A z ní na koberec ladně vykračujou nohy... V PONOŽKÁCH?! Jo, tahle kolekce je tak exkluzivní, že ti každej krok bude připadat jako na červenym koberci a když si zatoužíš sundat v kině boty, rozhodně neuděláš ostudu. Představujeme společnou kolekci Stance X Quentin Tarantino!

16.09.2019 1170

Jak tohle asi mohlo dopadnout? Kdyby existovala soutěž o nejodvážnější ponožky-vyrábějící brand, Stance by neměl konkurenci. Tvoje nohy se nestyděj zahřát třeba obličejem Snoop Dogga, obrazem od Basquiata nebo kopancem Bruce Leeho. A to radši ani nemluvíme o tý džungli jejich vlastních divokejch vzorů.

A víš, jak se jmenuje jejich nejnovější zdroj inspirace? Quentin Tarantino. Tenhle režisér a scénarista celou svoji kariéru geniálně propojuje tu nejnižší popkulturu se světem nezavíslýho art filmu. Prostě ideální pro všechny, který se dokážou pobavit u zbytečně krvavýho hororu stejně jako u melodramatickýho debutu nadějnýho režiséra z Islandu.

Tyhle dva fenomény se teď spojujou v jedno. A profitovat z toho budou hlavně tvoje nohy. Ponožky od Stance jsou totiž bez přehánění to nejpohodlnější, co ti může ponožkovej trh nabídnout. Tak si užij si náš as always proklikávací teaser, vyber si ten nejsympatičtějí pár (nebo dva) a ucti legendu stříbrnýho plátna.

PULP FICTION

Ať už vyrážíš tancovat jak Mia s Vincentem, nebo tě čeká tvrdá práce jako Julese aka Samuela L. Jacksona, tyhle ponožky jsou ty pravý. Jestli si teď v hlavě řikáš „what?“, tak nechceme strašit, ale rychle bys měl tohle slovo něčim nahradit. K těmhle ponožkám by asi uplně neladilo.

 

KILL BILL

Pár párů pro milovníky a milovnice pomsty. Ponožky z filmu, kterej navždycky potvrdil Tarantinovu přezdívku magor z videopůjčovny. A jakmile je budeš mít na nohou, můžeš si naprosto spokojeně pískat

 

..a lahůdka pro fajnšmekry na závěr

Jestli patříš mezi Quentinovy opravdový fandy, tak jsou tvoje nohy nejžhavější kandidátky na tenhle pár. S nim na lejtkách bude všem jasný, že nejseš jeden z těch toyů, co naskakuje na hype-train jménem Tarantino jen protože právě viděl Tenkrát v Hollywoodu. Režijní debut pro všechny opravdový Gaunery.

 

 

 Socks up!
Tvoje BS Crew

 

 
 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM