0

Primitive Marvel X Moebius: desky okořeněný o umčo a komiksy

Přišly k nám nový desky s nádechem komiksů a umění. Slyšíš správně, speciální kolaborace PRIMITIVE MARVEL X MOEBIUS je tu! A my se už nemůžeme dočkat, až ti tyhle nádherný prkna ukážeme! Ať už ty od ikonickýho umělce nebo ty se superhrdinama, který formovali naše dětství.

30.07.2020 3422

Slyšel/a jsi někdy jméno Moebius? Nebo třeba Jean Giraud? Možná o komiksech Incal? Jestli ne, tak nevadí! Rádi ti totiž tohodle komiksovýho génia připomeneme a rovnou ti ukážeme, jak se dá skloubit komiks a skateboarding. 

Moebius (1938 – 2012) byl francouzskej komiksovej umělec. Hlavně se proslavil sci-fi seriálem Incal, kterej dělal s Alejandrem Jodorowskym (fakt skvělym šílenym režisérem, kterej natočil třeba tohle). Incal je jednim z nejzásadnějších komiksů právě díky jeho autorům, který vytvořili skvělej příběh s neuvěřitelnym výtvarnym zpracováním. 

 

 

Ať už Moebia znáš nebo ne, ty desky by byly krásný i bez týhle backstory. Tak posuď sám/sama!


>> PRIMITIVE X MOEBEUS << 

 

 

No a teď to druhý jméno, který třese komiksovym světem od základů. Tušíš správně, je to Marvel. Asi jen těžko můžeš v jednadvacátym století neznat Kapitána Ameriku, Iron Mana nebo třeba Thora 

Tak čekuj ty nový superhrdinský prkna, se kterejma můžeš klidně lítat až do Asgardu!

 

>> PRIMITIVE X MARVEL << 

 

 

Tak co, budeš taky ve skateparku za hrdinu? Nebo naopak za ridera s uměleckou duší? 

>> Koukni na všechny novinky! <<

Příjemný ježdění, lítání a kouzlení ti přeje, 

tvoje BS Crew